Vienintelė tokia freelancerių agentūra Lietuvoje – „MARKETINGO VALDYMAS“

Agentūros „MARKETINGO VALDYMAS“ istorija

Agentūra „Marketingo valdymas“ – nepamainoma kiekvienos įmonės marketingo pagalbininkė, padedanti auginti verslą, skatinti pardavimus, formuoti išskirtinį įmonės įvaizdį. Agentūra nuolat dalyvauja nemokamuose renginiuose ir projektuose, veda paskaitas ir viešus seminarus jauniems motyvuotiems žmonėms ir verslo senbuviams. 

Agentūrą „MARKETINGO VALDYMAS“ įkūrusios mama ir dukra – Vaiva Mickuvienė ir Greta Besakirskytė – šiandien į komandą jau subūrė beveik dvi dešimtis laisvai samdomų savo srities specialistų: tai marketingo, personalo, pardavimų srities diplomuoti profesionalai, kuriems talkina programuotojai, web administratoriai, dizaineriai, tekstų rašytojai, fotografai, video operatoriai. „Būti freelanceriais gali tik labai motyvuoti žmonės“, – teigia V. Mickuvienė. „Nesame juridinis asmuo – tai ir yra privalumas mūsų klientams: šiems nereikia kurti papildomos darbo vietos, mokėti atostoginių ar SODROS mokesčių, tačiau atliekame visas funkcijas, kurios būdingos įmonėms.“ „Marketingo valdymas“ – tai socialiai atsakinga organizacija, dalyvaujanti įvairiuose renginiuose bei projektuose, vedanti paskaitas ir jau dešimtmetį organizuojanti viešus seminarus.

 

Prieš trejus metus susikūrusi agentūra „MARKETINGO VALDYMAS“ pirmoji rinkai pasiūlė hibridinio marketingo paslaugas, apimančias reklamos, pardavimų, personalo ir finansų valdymo sritis. Nuo agentūros susikūrimo jau aptarnauta daugiau kaip šimtas skirtingų įmonių – tiek pradedančiųjų, tiek verslo senbuvių. „Apjungdami visų darbuotojų patirtis, žinias ir kompetencijas, dirbdami kaip viena didelė komanda, klientams teikiame įvairiapusę naudą, informuojame apie naujoves, padedame auginti verslą tiek verslo naujokams, tiek 30-40 metų verslą valdančioms įmonėms“, – patirtimi dalijasi agentūros įkūrėjos. Pasak agentūros vadovės G. Besakirskytės, agentūros tikslas yra formuoti įmonių įvaizdį, padidinti pardavimus bei padėti išvengti netikslingų išlaidų, optimizuoti kaštus – ir visa tai gauti iš vienų rankų. Universaliu darbo stiliumi išsiskirianti agentūra – ne tik nepakeičiama pagalbininkė savo klientų versle. „MARKETINGO VALDYMAS“ – tai, ko gero, didžiausias laisvai samdomų darbuotojų paslaugų poreikio kūrėjas Lietuvoje.

APIE „MARKETINGO VALDYMAS“

Agentūra “MARKETINGO VALDYMAS” – tai diplomuoti ir patyrę marketingo, personalo, pardavimo freelanceriai, kurie susibūrė 2014 metais į vieną komandą bendram tikslui – padėti įmonėms auginti jų verslus. Šiuo metu mūsų komandoje dirba 16 įvairios srities diplomuotų specialistų: marketingo, personalo bei pardavimų specialistai,  programuotojai, WEB  administratoriai, žurnalistė, tekstų kūrėja, dizaineris, fotografas, video operatorius.

 

Daugiau informacijos:

Greta Besakirskytė

Agentūros „MARKETINGO VALDYMAS“ vadovė

+37068462746greta@marketingovaldymas.lt

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis