Google įrankiai, kuriuos verta žinoti

Google įrankiai, kuriuos verta žinoti

Google įrankiai, kuriuos verta žinoti

  • Google Trends – leidžia stebėti paieškų pokyčius lokaliai ir pasaulyje.
  • Google consumer barometre – apklausų tyrimų duomenys iš viso pasaulio. Lietuvoje pateikiami TNS 2014/2015/2017 m. duomenys. Duomenys yra atnaujinami kas 1-2 metus.
  • Google alerts. Įrankis skirtas sužinoti pirmam, yra nemokamas, o informaciją galima gauti į savo el. paštą. Taip pat yra galimybė nusistatyti labai tikslius rezultatus.
  • Google Digital Garage – tai tarsi virtuali mokykla, kurioje rasite 26 mokymų temas, 89 pamokas, o registracija truks vos 30 sekundžių. Temos prasideda nuo to, kaip susikurti savo internetinį puslapį, o baigiasi, kaip užsidirbti pinigų. Sistema kiekvienam paruošia individualų mokymosi planą, pamokų peržiūrų kiekis neribotas, pasikartoti galite tiek, kiek Jums reikia. Taip pat galėsite pritaikyti savo žinias testuose. Testų laikymo kiekis neribotas. Bandyti jėgas galėsite tiek, kiek Jums reikės. O svarbiausia, kad užbaigę temą gausite tai pažymintį ženklelį. Taigi, tyrinėkite daugiau būdų plėsti verslą ir įgyti daugiau klientų bei tobulėti. Užbaigę visas dirbtuvių temas, gausite tai  pažyminti sertifikatą.
'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis