Kaip save parduoti brangiai?

Kas yra brangus pardavėjas?

kaip save parduoti brangiaiNorėdami parduoti save brangiai, turėti mokėti save pateikti tinkamai. Kai išmoksite parduoti save, galėsite parduoti tiek savo siūlomas paslaugas, tiek prekes. Kiekvienas galime pasirinkti – ar norime parduoti daug, bet nebrangiai, ar nedaug, bet brangiai.
Viskas prasideda nuo pirmojo įspūdžio. Su pirmuoju įvaizdžiu galima žaisti. Galite save pateikti tinkamai arba taip viską sugadinti, kad žmogus daugiau nebenorės su Jumis bendrauti.
Asmens įvaizdis nėra tik jo išvaizda, tai taip pat ir jo vertybės. Kai sutinkame žmogų jį vertiname pagal 4 kriterijus. Visi jie yra svarbūs ir tik gavus geriausius įvertinimus pagal tuos kriterijus, galėsite save parduoti brangiai.

  • Pirmiausia, žmogų pasitinkame pagal išvaizdą – tai vizualinis kriterijus. Šį kriterijų sudaro žmogaus išvaizda, jo apsirengimo stilius, šypsena, šukuosena, akys, stovėsena. Tai yra viskas, ką atidarius duris pirmiausia pamatome. Norint padaryti gerą įspūdį, žmogus turi atrodyti tvarkingai ir švariai. Taip pat labai svarbu jo šypsena ir akys. Nebijokite šypsotis ir bendrauti akimis.
  • Antras kriterijus – audialinis. Tai žmogaus balsas, jo intonacija bei žodynas, tai yra kokius žodžius vartojame. Į šį kriterijų įeina viskas, ką mes galime išgirsti. Malonus balso tembras bei tinkamai parinkti žodžiai – tai kelias sudaryti dar geresniam įspūdžiui apie save.
  • Trečiasis kriterijus yra kinestetinis. Šis kriterijus ypač svarbus. Jis pasako tai, kaip mes jaučiamės esant kitam žmogui, tai yra, kokius jausmus žmogus atsineša kartu su savimi. Gali žmogus būti labai gražus, turėti malonų balsą, tačiau mes galime vis tiek jaustis su juo nemaloniai ir jis mums nepatiks. Šis kriterijus padeda apsispręsti ar mums patinka tas žmogus ar ne.
  • Ir paskutinis kriterijus, pagal kurį mes vertiname žmogų – tai diskretiškumas. Tai yra mūsų galutinis įvertinimas apie žmogų. Tai yra visos mūsų mintys bei sprendimas ar mes pasiruošę eiti toliau su tuo žmogumi, kalbėtis bei kurti santykius.

Kiekviena išvaizdos bei elgesio detalė formuoja įvaizdį, todėl atsakingai apie jas pagalvokite. Žmogus yra geras tiek, kiek jis sugeba sukurti gerą atmosferą aplink save. O jeigu norite save parduoti brangiai, ugdykite savo įspūdį. Šiam įpročiui susiformuoti mums reikės 21 dienos, todėl įdėję darbo, vėliau turėsite puikius rezultatus.
Taigi, visi vieni kitus vertiname pagal 4 kriterijus. Jeigu sugebėsime sukurti puikų pirmą įspūdį ir atitikti kito žmogaus lūkesčius, tuomet sugebėsite užmegzti ryšį bei parduoti save brangiai. Nes iš tiesų galime parduoti daug, bet pigiai arba nedaug, bet brangiai. Taigi, Jūsų pasirinkimas, kaip Jūs norite save parduoti.

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis