Marketingo konsultacija

Marketingo konsultacijos ir auditas

Marketingo Auditas PLIUS Konsultacija

Marketingo Konsultacijos metu diskutuosime Jums aktualiomis temomis, pasidalinsime savo patirtimi bei rinkos tendencijomis.

Atliksime Jūsų įmonės marketingo auditą ir suteiksime  iki 2 val. trukmės marketingo konsultaciją  – ką galima patiems, turint laiko resursų pasidaryti (partizaninis marketingas), kokias efektyvias reklamos priemones naudoti ir kur jas pirkti, kad nepermokėtumėte, patarsime marketingo bei aktyvaus pardavimo, marketingo strategijos klausimais  mūsų biure Žalgirio g. 131 – 206 kab., Vilnius. Kaina 99 €

Visiems besikonsultuojantiems – DOVANA – “Marketingo Elementorius ABC” konspektai, kur surašyti pagrindiniai, taktiniai marketingo veiksmai, praktiški patarimai ir įrankių nuorodos. Turėdami šiuos konspektus, Jūs lengvai įgyvendinsite savo įmonės marketingui iškeltus tikslus.

Marketingo konsultacijai galite registruotis telefonu +37062668891, el.paštu  vaiva@marketingovaldymas.lt ar siųsti mums užklausą:


 

Vieta, kur Vizija tampa Strategija!

Agentūra “MARKETINGO VALDYMAS” – yra komanda, kuri dirba universaliai, pasinaudodama savo kompetencijomis bei suteikdama savo klientams įvairiapusišką naudą ir informuodama juos apie naujoves bei teikianti marketingo paslaugas.