Vidinis seo

Visos vidinio SEO paslaugos

Vidinis SEO

SEO (angliško termino Search Engine Optimization sutrumpinimas) paslaugų tikslas yra padidinti natūralų lankytojų srautą internetiniame tinklalapyje. Lankytojų srautas didinamas gerinant tinklalapio puslapių pozicijas natūraliuose paieškos sistemų rezultatuose. Kadangi Lietuvoje populiariausia paieškos sistema yra „Google“, tad ir SEO paslaugas orientuojame būtent šiai paieškos sistemai.

SEO optimizavimo procesas įprastai skirstomas į vidinį ir išorinį SEO:
Vidiniu SEO optimizavimu vadinami pakeitimai, atliekami puslapio viduje, t.y. svetainės vidinės struktūros sutvarkymas, puslapių pavadinimų pakeitimai, papildymai puslapių turinyje, teisingų TITLE, DESCRIPTION surašymas ir t.t.

Išoriniu SEO optimizavimu vadinami veiksmai, atliekami puslapio išorėje, t.y išorinių nuorodų į svetainę patalpinimas kitose svetainėse ir straipsnių su nuoroda patalpinimas populiariuose tinklaraščiuose.

Ideali SEO paslaugų seka:

  • atliekamas vidinis SEO;
  • atliekamas išorinis SEO;
  • atliekamas pastovus SEO monitoringas ir atsižvelgiant į monitoringo rezultatus yra vykdomas SEO palaikymas, t.y. pastovūs atnaujinimai.

Atlikus vidinį SEO optimizavimą pirmieji rezultatai gali būti matomi jau po kelių savaičių, t.y. svetainę jau randa paieškos sistemos ir/ar ji kyla paieškos pozicijose. Tačiau SEO – tai ilgalaikė strategija Jūsų verslui, šis procesas nėra momentinis, tai nuoseklus darbas. Vidutiniškai pilnas vidinio SEO procesas užtrunka nuo 3 iki 6 mėn., tuomet belieka atlikti nuolatinį SEO palaikymą ir ilgalaikiai pastovūs rezultatai bus garantuoti.

SEO paslaugų kaina įprastai priklauso nuo:

  • raktinių žodžių, kuriems optimizuosite svetainę skaičiaus;
  • pageidaujamos pozicijos, Google paieškos sistemoje;
  • svetainės puslapių skaičiaus;
  • bendros internetinės svetainės būklės.

Jei kyla abejonių ar Jums reiktų susirūpinti dabartinėmis svetainės pozicijomis Google paieškoje, ar Jums reikalinga SEO optimizacija – kreipkitės į mus jau dabar. Mes atliksime Jūsų ir konkurentų rinkos analizę, pateiksime preliminarius įkainius bei kitą svarbią informaciją. Svarbiausia, ką Jums reikės žinoti šiame etape – pagal kokius raktinius žodžius vartotojai turi Jus atrasti – visą kitą sutvarkysime mes!

ATLIKTI vidinio SEO darbai šioms kompanijoms:

Vidinis SEO – 900 €/ iki 10 veiklos kategorijų

Vieta, kur Vizija tampa Strategija!

Agentūra "MARKETINGO VALDYMAS" yra nuomojamų marketingo specialistų komanda, kuri specializuojasi rinkodaroje ir naudodama savo patirtį, žinias, įgūdžius suteikia Klientams ilgalaikę naudą, prisidėdama prie jų prekės ženklo pardavimų, žinomumo didinimo ar įvaizdžio formavimo.

412

PATENKINTŲ KLIENTŲ

217

PRAVESTŲ MOKYMŲ

29

KOMANDOS NARIŲ

9

AGENTŪRAI METŲ