Apie mus

"MARKETINGO VALDYMAS" - nuomojamų marketingo specialistų agentūra 

„MARKETINGO VALDYMAS“ – Marketingo Specialistų nuoma 

2014

Vaivos Mickuvienės ir Gretos Besakirskytės įkurta marketingo freelancerių agentūra „MARKETINGO VALDYMAS“.
„MARKETINGO VALDYMAS“ pirmieji pasiūlė rinkai – hibridinio marketingo specialisto nuomą.
Komandoje dirbo 5 specialistai: 2 marketingo specialistai, web administratorius, tekstų rašytoja ir programuotojas.

2015

Vyko marketingo paslaugų plėtra: internetinių svetainių kūrimas; personalo atranka bei motyvacijos tyrimai; vidiniai tęstiniai pardavimų mokymai.
Komandos gretas papildė nauji marketingo specialistai: Deividas Šliažas, Linas Vestertas, Simona Vaičienė, Jolanta Račkienė.

2016

MARKETINGO VALDYMO“ specialistai pradėjo dalintis savo sukaupta patirtimi viešuosiuose marketingo bei pardavimo seminaruose.
Aktyvus dalyvavimas socialiniuose projektuose: „Kam to reikia?“; „Tobulėjimo ir atradimų savaitė Šiauliuose“; “Organizacijos Lietuvos Liberalus Jaunimas pirmininkų forumas”.
Suorganizuota pirmoji dailininkės Danguolės Šerstinskajos paroda Lietuvoje.
Prie komandos prisijungė marketingo specialistai Marija Pinkutė, Danielius Mažeikis ir paslaugos jau teikiamos beveik visoje Lietuvoje.
Taip pat didėjo ir suporto komanda: turime dizainerį, video operatorių, SEO specialistą.

2017

Sukurtas naujas prekinis ženklas Verslumo mokykla „VERSMO“. Tai pusės metų trukmės studijos, apimančios pagrindinius praktinius dalykus reikalingus sėkmingam verslui vystyti.
Prie „MARKETINGO VALDYMO“ komandos prisijungė viešųjų ryšių specialistė Austėja Matusaitė, strateginių marketingo planų rašytojas bei marketingo/pardavimų analitikas Jonas Jakimavičius.
Jau ANTRĄ sezoną, vedami Marketingo Specialistų unikalūs, praktiniai marketingo mokymai „MARKETINGO ELEMENTORIUS ABC“  išsiplėtė iki 2- jų dienos trukmės ir pelnė tik geriausius atsiliepimus.

2018

Prie komandos prisijungė socialinių tinklų administratoriai Sonis Vaičiatis, Martyna Burokaitė, režisierė ir tekstų kūrėja Amanda Račkauskytė, marketingo specialistas Saulius Bakutis.
Viso komandoje 2018 m. jau dirbo 13 marketingo specialistų, kuriems talkino dizaineriai, programuotojai, tekstų rašytojai.
Pradėta teikti nauja paslauga – RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS.
Per metus marketingo mokymai „MARKETINGO ELEMENTORIUS ABC“ buvo vedami net 4 kartus.

2019

Vaiva Mickuvienė sukūrė naują prekinį ženklą VĖŽYS – NE SLOGA.

VezysNeSloga.lt specializuota internetinė platforma, kurioje galima susirasti būtiniausių maisto papildų, vitaminų, sveikesnių maisto bei gėrimų produktų pardavimo vietas ar sužinoti apie sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo rengiamus mokymus, seminarus onkologiniams ligoniams bei jų artimiesiems.

2020

Nors 2020 m. net du kartus buvo paskelbtas karantinas, bet  “MARKETINGO VALDYMO” agentūrai buvo patys darbingiausi metai per visus 6 –erius darbo metus.
Pastebėjome, kad karantino metu dauguma įmonių susirūpino savo Klientų poreikiais ir buvo atlika daug vartotojų poreikių tyrimų kaip tokioms įmonėms ROYAL CANIN, DATA LOGISTICS CENTER ir t.t.
Buvo rekordiškai  – net 12, pravęsta marketingo mokymų, tiek mūsų pačių organizuojamų, tiek tokių, kuriuose buvome samdomi kaip lektoriai. Pusė marketingo mokymų buvo vedami nuotoliniu būdu.

2021

Tapome oficialūs Google partneriai, o mūsų klientai gauna sertifikuoto oficialaus Google partnerio paslaugas.

Nuo 2021 metų Marketingo Valdymas agentūrai oficialiai suteiktas Google partnerio statusas ir ženklelis.

2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
{"dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplayInterval":"10000","speed":"300","fade":"true"}
 Agentūra „MARKETINGO VALDYMAS“ – tai diplomuoti ir turintys patirties marketingo, personalo, pardavimo freelanceriai, kurie susibūrė 2014.08.18. į vieną komandą bendram tikslui – padėti įmonėms auginti Jų verslus.  Agentūrą „MARKETINGO VALDYMAS“ įkūrusios mama ir dukra – Vaiva Mickuvienė ir Greta Raudonaitė – šiandien į komandą jau subūrė beveik dvi dešimtis laisvai samdomų savo srities specialistų: tai marketingo, personalo, pardavimų srities diplomuoti profesionalai, kuriems talkina programuotojai, web administratoriai, dizaineriai, tekstų rašytojai, viešųjų ryšių bei socialinių tinklų specialistai, analitikai, strategai. „Būti freelanceriais gali tik labai motyvuoti žmonės“, – teigia V. Mickuvienė. „Nesame juridinis asmuo – tai ir yra privalumas mūsų klientams: šiems nereikia kurti papildomos darbo vietos, mokėti atostoginių ar SODROS mokesčių, tačiau atliekame visas funkcijas, kurios būdingos įmonėms.“ „Marketingo valdymas“ – tai socialiai atsakinga organizacija, dalyvaujanti įvairiuose renginiuose bei projektuose, vedanti paskaitas ir jau dešimtmetį organizuojanti viešus seminarus.
Šiai dienai, tai ko gero didžiausia marketingo bei viešųjų ryšių  freelancerių agentūra, susibūrusi po Vaivos Mickuvienės ir Gretos Raudonaitės sukurtu  prekiniu ženklu  – „MARKETINGO VALDYMAS“ bendram tikslui – dirbti komandoje ir išpildyti savo klientų lūkesčius bei dalintis savo patirtimi, žiniomis tarpusavyje.
Mūsų pagrindinė funkcija – marketingo pagalba padidinti Jūsų pardavimus, suformuoti Jūsų įmonės įvaizdį rinkoje  optimizuojant Jūsų kaštus ir viską gauti iš vienų rankų. Mūsų tikslas:

funkcijos

Vizija – būti neatsiejama savo klientų verslo dalimi.

Misija – padėti net mažiausioms įmonėms būti pelningomis, užauginti Jų verslą.

Stiprybės:

 • ilgametė patirtis valdant daugiau nei 200 – o skirtinų įmonių veiklų marketingą, pardavimą, personalą;
 • dirbame komandoje, kurioje visi marketingo specialistai turi skirtingas patirtis;
 • atitinkamas išsilavinimas ir kompetencija;
 • racionalumas;
 • nešališkumas;
 • objektyvumas;
 • konfidencialumas.

Nuo 2016 metų agentūros marketingo specialistai pradėjo rengti ir viešuosius marketingo mokymus: „Marketingo Elementorius ABC“, pradedantiesiems marketingo specialistams, įmonių vadovams, vadybininkams, studentams, tam , kad galėtume savo patirtį bei žinias perduoti naujoms kartoms, kad Lietuvoje kuo daugiau verslų pasiektų brandą, nes nesvarbu ką tu parduoti, marketingas visada bus alfa ir omega. 2017 m. startavo Gretos Besakirskytės įkurta marketingo mokykla VERSMO. VERSMO – tai koncentruotos marketingo žinios, tai įvairių marketingo sričių nuotoliniai marketingo mokymai.

Nors ir nesame juridinis asmuo, tačiau esame socialiai atsakinga organizacija ir dalyvaujame įvairiuose nemokamuose renginiuose:

 • Prezidentės D.Grybauskaitės globojamame projekte Kam to reikia?
 • Šiaulių Universiteto  ALUMNAI organizuotame nemokamame renginyje Tobulėjimų ir atradimų savaitė Šiauliuose .
 • Dalyvavimas renginyje “Organizacijos Lietuvos Liberalus Jaunimas pirmininkų forumas”.
 • Dalyvavimas Kauno Nacionalinio teatro projekte „Teatro fabrikas“.

Mes nežadame aukso kalnų, o atliekame realius darbus ir suteikiame šansą būti pelningais

Kiekvienas Marketingo Specialistas dirba individualiai su savo klientu, tačiau jam visada padeda visa mūsų komanda. Jūs samdote vieną žmogų, o Jums dirba visa agentūra.

Rinkoje esame konkurencingi ir galime pasiūlyti lanksčias bei patrauklias kainas, nes mums nereikia išlaikyti administracinio personalo (generalinių direktorių, savininkų, administratorių ir  t.t.).

Pagrindinė Marketingo Valdymo Agentūros teikiama paslauga – Hibridinio Marketingo Specialisto nuoma. Tai Specialistas, kuris turi patirties ir kompetencijos ne tik marketinge, bet ir personalo bei pardavimo valdyme (daro personalo atrankas, kuruoja ir padeda pardavimo skyriui didinti pardavimus, tiria mikroklimatą įmonės viduje ir atlieka visus kasdieninius buitinius marketinginius darbus). Tai tas pats, kas turėti marketingo specialistą įmonės viduje, tik skirtumas toks, kad jam nereikia kurti darbo vietos, mokėti didelio atlyginimo bei mokesčių. Per dieną, vidutiniškai Jums dirbs po porą valandų. Sutartį galima nutraukti tą pačią dieną, įspėjus žodžių ir jokių netesybų mokesčių.

Taip pat mes teikiame ir kitas, atskiras marketingo paslaugas:

 • Marketingo specialisto ar hibridinio marketingo specialisto nuoma;
 • Marketingo planų rašymas;
 • Media planų sudarymas (komunikacijos planavimas);
 • Strateginiai marketingo planai;
 • Vartotojų pasitenkinimo tyrimai;
 • Google Ads kampanijų kūrimas bei administravimas.
 • Socialinių tinklų administravimas.
 • Personalo motyvacijos tyrimas;
 • Vidiniai pardavio technikos gudrybių mokymai;
 • Internetinių svetainių kūrimas ir administravimas;
 • Marketingo seminarai bei konsultacijos;
 • Ir t.t.

Marketingo specialistai

Galerija