Veiklą vykdau Vokietijoje, bet marketingo specialistų ieškojau Lietuvoje ir likau labai patenkintas “MARKETINGO VALDYMO” komandos darbu. Reikėjo sukurti naują prekinį ženklą, jį vizualizuoti, tada sukurti internetinę svetainę ir paisrūpinti, kad ji būtų rodoma Google paieškoje. Tam buvo atliktas vidinis SEO, kurio pagalba dabar turiu nemokamų pozicijų Google organinėje paieškoje bei sukurta ir administruojama Google Ads kampanija. Jau praėjo 3 metai, kai tie darbai buvo atlikti, bet šita agentūra iki šiol mane stebina savo dėmesiu: visada primena, kad reikia apmokėti serverio paslaugas, visada nemokamai pakonsultuoja, pataria ir net atlieka visokias nedidelės apimties korekcijas svetainėje, neprašydami jokio papildomo mokesčio.
Mindaugas
baruberdachung vadovas, https://www.baruberdachung.de/

Norėjau nuoširdžiai padėkoti p. Vaivai ir jos komandai už profesionaliai sukurtą, funkcionalią svetainę, kuri nuo pat sukūrimo dienos matoma pirmame Google puslapyje, už nuoširdų bendravimą, patarimus, rūpestį, už pagalbą, kuri teikiamą nors sutartis jau seniai pasibaigus.

Labai džiaugiuosi sukurta svetaine ir drąsiai rekomenduoju visiems, kurie ieško profesionalių marketingo paslaugų.

Vita Bružienė
Kosmetologė, https://kosmetologeklaipeda.lt/
Gera dirbti su žmonėmis, kurie ne tik išmano savo darbą ir jį atlieka laiku, bet ir taupo Kliento pinigus optimizuodami išlaidas reklamai bei apsaugodami nuo netikslingų reklamos priemonių pirkimo. Kadangi savo įmonėje neturime marketingo skyriaus, tai “MARKETINGO VALDYMO” agentūros specialistų komanda mums jį pilnai atstoja.
Tadas Kondratavičius
„SENOJO BOKŠTO KLINIKA“ Direktorius, www.sbklinika.lt

Smagu turėti reikalų su sumania, kūrybiška, savo darbą puikiai išmanančia komanda.

Supratimas ko reikia klientui, tai duotybė😊 Sėkmės!

Inga Dumbliauskienė
UAB „Audimas Supply“ direktorė/CEO, https://audimas.supply/
„MARKETINO VALDYMO“ agentūros lektores Vaivą Mickuvienę ir Gretą Besakirskytę savo organizuojamiems mokymas samdome jau trečius metus ir noriu toliau bendradarbiauti. Vaiva ir Greta yra savo srities profesionalės, po jų marketingo mokymų dalyviai išsineša naudingų žinių, patarimų, nemokamų įrankių ir veiklų sąrašą, kaip pagerinti įmonės įvaizdį ir pritraukti daugiau klientų.
Rugilė Pilibaitytė
Direktorė, www.optimetrija.lt
Susidomėjau šia agentūra perskaičiusi internete jų tinklalapyje esančiame Bloge daug, nes labai daug naudingos info, kuria jie mielai dalinosi. Ir pagalvojau- šaunuoliai, kad užsiima  švietėjiška veikla ir netingi dirbti! Vėliau- susitikome ir supratau, kad mes  kalbame viena kalba. Šiuo metu dirbame kartu. MARKETINGO VALDYMAS siūlo individualius sprendimus, operatyviai reaguoja į naujienas, o mes stebime ne tik kylančias indikacijų kreives internete  ir didesnius pardavimus, bet ir sužinome gražių atsiliepimų apie save! Malonu dirbti!
Zivile Vaitkuniene
Direktorė / CEO, www.pleveles.lt
Tariame nuoširdų AČIŪ Vaivai ir Gretai už profesionalias marketingo paslaugas. Tikros specialistės savo srities. Malonu, kad vis dar yra tokių gerų, nuoširdžių, žmonių. Dėkojame Jums už naudingus patarimus, už pastabas, už operatyvumą. Darbus atliekat puikiai, profesionaliai, todėl drąsiai Jus rekomenduojame ir kitoms įmonėms, kurioms reikia pagalbos marketingo srityje. Jūs mūsų aukso gabalėlis. Sėkmės visai Marketingo Valdymo Agentūros komandai.
Jonas Ūselis
UAB Adminsta direktorius, www.adminsta.lt

Dėkoju už tikrai vertingus marketingo/pardavimo mokymus. Džiaugiuosi , kad teko juose sudalyvauti, nes atsakėte į nemažai klausimų, dėl kurių abejojau, bei suteikėte naujų minčių, ką galima būtų padaryti kitaip.

Manau tai tikrai turi atsispindėti geresnėje strategijoje ir pardavimuose.

Mindaugas Dubra
Šildymo ir kondicionavimo produktų grupės vadovas, www.jaukurai.lt
“Marketingo valdymas” – man tikras atradimas! Pastaruoju metu dažnai susiduriu su „valdišku“ požiūriu į darbą: po darbo valandų netrukdyti, savaitgaliais nedirbu, pavargau... Tačiau tai tikrai netaikytina „Marketingo valdymas“ komandai. Įgyvendinant komunikacijos kampaniją, nuolat jaučiau neapsimestinį rūpestį, dėmesingumą detalėms, geranorišką norą padėti ir abipusį pasitikėjimą. Esu labai patenkinta bendradarbiavimu ir galiu drąsiai rekomenduoti šią komandą. Ačiū už puikų darbą ir malonų bendravimą Vaivai, Gretai, Brigitai ir Šarūnei. Merginos, jūs nuostabios!
Daiva Šliumienė
Direktorė "Gero laiko turizmo agentūra", www.gerolaiko.lt
Ačiū Jums už sukurtą GERĄ svetainę. Tikrai netikėjau, kad naujos svetainės sukūrimas tiek daug duos naudos: nereikės pirkti papildomų reklamos priemonių, nes svetainę Google labai gerai indeksuoja, nors raktiniai žodžiai ir labai konkurencingi. Na ir aišku ačiū už profesionalias marketingo paslaugas, svetainės administravimą, unikalių tekstų sukūrimą Blog rubrikai. Turėti Jus – tai reiškia taupyti
Rytis Lastauskas
Savininkas mikrobusonuoma.lt, www.mikrobusonuoma.lt
Ačiū Marketingo Valdymo Agentūrai už operatyviai ir profesionaliai sukurtą svetainę www.kemperija.lt – už gyvą dizainą, profesionaliai parašytus tekstus ir funkcionalumą.
Laimonas Mačiulis
UAB "Kemperija" direktorius, www.kemperija.lt
Esame dėkingi Marketingo Valdymo Agentūros komandai už profesionaliai parengtą marketingo planą ir jo vykdymą kartu. Taip už pardavimo skyriaus kuravimą ir jiems surengtus pardavimo mokymus.
Aivaras Vozgirdas
REBEST NT, www.rebest.lt
Jau dvejus metus bendradarbiaujame su Marketingo Valdymo Agentūra. Esame labai patenkinti požiūriu į klientą, atsakingumu, siūlomais iškilusių problemų sprendimo būdais ir GERA APSAUGA nuo įkyrių reklamos siūlytojų. Per tuos metus tikrai sutaupėme nemažai, nes šių marketingo specialistų dėka atsirinkome, kokios reklamos priemonės mums efektyvios, o kur tik pinigų išmetimas. Ir jų sukurtos naujos svetainės dėka, Google mūsų svetainę iindeksuoja pagal veiklos raktinius žodžius 1 psl., mūsų pardavimai ir žinomumas stipriai padidėjo.
Artūras Toleikis
IĮ „Arvėriva“ savininkas, www.arveriva.lt
Labai džiaugiamės, kad mūsų klubui marketingo ir pardavimo paslaugas teikia būtent ši marketingo agentūra. Tai ne tik naudingi patarimai, kurių dėka ir mes mokomės marketingo meno, bet ir realūs darbai, kurie atliekami ir šeštadieniais, ir sekmadieniais. Dėka jų užmezgėme naujų, prasmingų pažinčių, kurios padeda mūsų šokių, dainavimo ir teatro studijoms augti, įgyvendinti įdomius bei naudingus projektus.
Indrė Pivoraitė
Šokanti aktorė INDY, Klubo INdY Dance’SiNG įkūrėja, www.indydance.lt
Visada esme saugūs pirkdami reklamos priemones, kurias pataria šios marketingo agentūros specialistai, nes žinome, kad nepermokėsime nei cento. Iš pradžių labai skeptiškai žiūrėjau į jų teikiamas paslaugas, ir nemaniau, kad naujos internetinės svetainės sukūrimas mus pagelbės pritraukti naujų klientų, o dizainas ir funkcionalumas sužavės mūsų parnerius iš Italijos. Čia dirba tikrai labai malonios merginos, tikros savo srities profesionalės. Dabar net sunku įsivaizduoti, kaip įmanoma auginti verslą neturin šios srities specialistų.
Arūnas Mikelkevičius
UAB „Redagra“ direktorius, www.sistemos.net
Mums bet kuriuo metu ir labai dažnai prireikia keisti informaciją savo svetainėje (kainas, darbo laiką), todėl labai patogu, kai tavo svetainę yra administruojama 18 valandų per parą ir savaitgaliais. Marketingo Valdymo Agentūra niekada neatsisako padėti kai reikia skubios pagalbos ir laukti nėra kada. Ir ačiū jiems už puikias idėjas, kurios padėjo plėsti verslą.
Direktorius Algirdas
UAB Dinobalt direktorius, www.dinopramoguparkas.lt
Marketingo Valdymo Agentūros teikiama unikali paslauga – marketingo + personalo + pardavimo valdymas + internetinių svetainių kūrimas, leidžia įmonėms ne tik smarkiai sutaupyti, bet ir visada jausti saugiai priimant verslo valdymo sprendimus ir laiku bei greitai sulaukti pagalbos, niekada nepermokėti perkant reklamą. Viskas ko reikia sėkmingam verslui – gauni iš vienų rankų ir tai labai patogu.
Irena Pranckūnienė
UAB „Zoostilius“ direktorė, www.dogandcat.lt
Ačiū už profesionaliai sukurtą internetinę svetainę su tvarkingu vidiniu SEO. To pasėkoje mūsų svetainė google organinėje paieškoje jau po 20 dienų buvo pirmame puslapyje, pagal mus aktualius raktinius žodžius. Aš labai patenkintas rezultatu. Supratau, kad geriau investuoti į savo svetainę, nei kad mokėti tarpininkams – įvairiems internetiniams info katalogams.
Donatas
UAB „Rainių statyba“ direktorius , www.rainiustatyba.lt
Malonu dirbti su profesionalais! Ačiū p. Vaivai už jos nuoširdumą ir objektyvumą – per šiuos bendradarbiavimo metus tikrai įvertinau jos profesionalius ir naudingus patarimus planuojant mūsų reklaminį biudžetą ir kitus darbus. Galiu drąsiai rekomenduoti p. Vaivą ir jos komandą kaip patikimus partnerius, nes jie moka dirbti savo darbą!
Sonata Jurkštaitė
Viešbučio „Morena“ direktorė, www.morenahotel.lt
Marketingo Valdymo Agentūra savo racionaliais patarimais ir konkrečiais veiksmai prisidėjo prie mūsų įmonės reklamos strategijos planavimo, aktyvių pardavimų skatinimo ir personalo atrankos. Tikėjomės mažiau, gavome daugiau!
Evaldas Brazlauskis
UAB FORTŪNA TRAVEL direktorius, www.keliavimas.lt
Noriu padėkoti už puikų 2016-11-14 pravestą seminarą. Labai patiko.
Sandra Norvilienė
UAB Transmėja personalo skyriaus vadybininkė,
Ačiū visai Jūsų komandai už kantrybę ir operatyvų reagavimą į mūsų prašymus kuriant svetainę. Viešbutis VĖTRA.
Dalia Melelienė
"Vėtra hotel" dir. pavaduotoja, www.vetrahotel.lt
Marketingo Valdymo Agentūra – tikrų profesionalų komanda. Nesigailime nei vieno Jiems išleisto lito. Darbus atlieka pagal iš anksto suderintą grafiką ir nepriekaištingai.
Nerijus Blinkevičius
UAB Greenas Direktorius, www.greenas.lt
Organizacijos valdyme, būna momentų, kai tau reikia profesionalaus patarimo įvairiais marketingo, pardavimo ar personalo valdymo klausimais. Reikia specialisto, kuris būtų nešališkas. Vis pagalvodavau, kaip gerai būtų turėti tokį universalų darbuotoją savo komandoje. Susitarus su p. Vaiva, kad ji ir bus tas darbuotojas, jau per pirmus du mėnesius sutaupiau 5800 Lt. Džiaugiuosi ne tik sutaupytais pinigais, bet ir sutaupytu laiku, gaunamais naudingais patarimais, racionaliais sprendimais, nešališkumu.
Direktorius Renaldas
UAB Krištoliniai vandenys, www.kristoliniaivandenys.lt
Labai ačiū Marketingo Valdymo Agentūrai už klientų pasitenkinimo tyrimo anketos sudarymą. Tikrai apklausėme ir padarėm išvadas.
Jurgis Adomavičius
Bunasta UAB direktorius, www.bunasta.eu
Ačiū šiai puikiai komandai, už idėjas, už profesionalią pagalbą bei patarimus marketingo srityje. Sėkmės Jums ir sėkmės padedant kitiems verslams augti
Vida Radzevičienė
„Litagra“ marketingo vadovė, www.litagra.lt
Šiandien visiškai aklai atėjau į Jūsų paskaitą ŠU, tiesiog paskaitęs vien pavadinimą ir norėdamas prasiblaškyti. O išgirdau tikrą profesionalę apie svarbius verslui dalykus aiškinančią paprastai ir iki smulkmenų. Labai Jums ačiū!
Saulius Daunoras
CANTIENICA treneris, www.cantienica-lietuva.com
Šiaulių universiteto alumnų asociacija dėkoja agentūros „Marketingo valdymas“ lektorėms Vaivai Mickuvienei ir Gretai Besakirskytei už bendradarbiavimą įgyvendinant nemokamų, viešų paskaitų ciklo „Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2016“ tikslus ir idėjas. Eneagrama neabejotinai buvo šių mokymų atradimas dalyviams, kitokio žvilgsnio į savo asmenybę galimybė. Na, o patarimai valdant įmonėms marketingą, naudingos nuorodos, realūs pavyzdžiai, neabejojame, buvo naudingi kiekvienam turinčiam ar kuriančiam savo verslą, kiekvienam marketingo srityje dirbančiam mokymų dalyviui.
Sonata Tenytė
Šiaulių universiteto alumnų asociacijos alumnų koordinatorė, sualumnai.lt
Marketingas labai svarbi šiuolaikinio verslo dalis. Kiekvieną kartą kai iškyla klausimai marketingo tema visada kreipiamės į Marketingo valdymo agentūrą. Tai puikūs savo srities žinovai ir tikri profesionalai, kurie nepasivargina atsakyti į klausimus ir žeria naudingus patarimus, nors kontraktas jau senai pasibaigęs. Ačiū Vaivai ir jos puikiai komandai!
Donatas Paplauskas
UAB „Roofart Lietuva“ direktorius, roofart.lt/ltu

Malonu dirbti su profesionalais! Ačiū p. Vaivai už jos nuoširdumą ir objektyvumą; per šiuos bendradarbiavimo metus tikrai įvertinau jos profesionalius ir naudingus patarimus planuojant mūsų reklaminį biudžetą ir kitus darbus.

Galiu drąsiai rekomenduoti p. Vaivą ir jos komandą kaip patikimus partnerius, nes jie moka dirbti savo darbą!

Sonata Jurkštaitė
Viešbučio "Morena" direktorė., www.morenahotel.lt