Marketingo specialisto nuoma

Marketingo Specialisto nuoma – sėkmingam Jūsų verslui!

Pagrindinė agentūros MARKETINGO VALDYMAS teikiama paslauga – Hibridinio Marketingo Specialisto nuoma.

Ką reiškia hibridinis? Kiekvienas mūsų marketingo specialistas dar turi ir kitokios patirties: vieni aktyvių pardavimų, kiti personalo valdyme, treti – reklamoje ir t.t., todėl galime teikti daug platesnes marketingo paslaugas. Nuomodami Marketingo Specialistą –  Jūs turėsite daugiau ir efektyvesnių reklamos priemonių, Jūsų įmonės vardas bus žinomesnis, komanda dirbs kaip šveicariškas laikrodukas, o rezultate Jūs išleisite mažiau nei dabar. Pagal Jūsų poreikius ir numatytas darbų apimtis, yra suderinamas fiksuotas Marketingo Specialisto atlyginimas mėnesiui ir mokamas pagal Jums išrašytą sąskaitą faktūrą. Marketingo Specialistą nuomotis galima tiek laiko, kiek Jums reikia: ar vienam mėnesiui, ar keliems metams. Pasirašius sutartį, turite teisę bet kurią dieną sutartį nutraukti, nemokat jokių baudų.

Tai ne tik konsultacijos ar patarimai, tai realūs darbai, kuriuos Jums atliksime, siekdami Jūsų tikslų.

MARKETINGO VALDYMAS teikia tiek atskiras marketingo paslaugas, tiek sukomplektuotas, pagal Jūsų poreikius ar mūsų rekomenduojamus preliminarius marketingo paslaugų paketus. MARKETINGO PASLAUGŲ KAINOS…

PAGRINDINĖS MARKETINGO SPECIALISTO FUNKCIJOS:

 • Konsultuoti marketingo, pardavimo, personalo valdymo klausimais.
 • Asmeninių  pardavimų didinimas – Jūsų pardavimo skyriaus kuravimas, vidiniai pardavėjų mokymai.
 • Atlikti įmonės pozicionavimo ir internetinės svetainės auditą.
 • Išsiaiškinti Jūsų vartotojų poreikius ir siekti juos patenkinti pelningai.
 • Padidinti Jūsų pardavimus esamais resursais.
 • Apsaugoti Jus nuo įkyrių reklamos siūlytojų.
 • Apsaugoti nuo netikslingų investicijų reklamai.
 • Ieškoti nemokamų reklamos opcijų.
 • Kontroliuoti Jūsų internetinės svetainės reitingus google paieškoje.
 • Jūsų svetainės administravimas.
 • Generuoti idėjas ir kurti novatoriškus marketingo projektus.
 • Atstovauti derybose perkant reklamos priemones media kanaluose.
 • Svarbius verslo sprendimus priimti naudojantis oficialiais statistiniais šaltiniais.
 • Būti atsakingam už teisingą įmonės pozicionavimą.
 • Savo veikloje būti objektyviu, nešališku ir racionaliu.
 • Padidinti įmonės žinomumą ir pardavimus pasitelkus efektyvias marketingo priemones.
 • Personalo atranka pagal žmogiškąjį faktorių ir kompetenciją.
 • Prisidėti prie pardavimo, personalo valdymo, motyvacijos priemonių kūrimo.

Pagal Jūsų poreikius, veiklos specifiką sudarome konkrečių veiksmų planą metams laiko pamėnesiui.

Mokėdami atlyginimą savo Marketingo Specialistui Jūs turėsite daugiau ir efektyvesnių reklamos priemonių, Jūsų įmonės vardas bus žinomesnis, komanda dirbs kaip šveicariškas laikrodukas, o rezultate Jūs išleisite mažiau nei dabar.

GALIMOS PRELIMINARIOS PASLAUGŲ KOMBINACIJOS LT rinkai:

 • MENTORIAVIMAS. Konsultacijos marketingo, personalo, pardavimo valdymo klausimais  – 1900 €/mėn.
 • POPULIARIAUSIAS!  Marketingo Specialisto (tiksliau 7 žmonių marketingo skyriaus nuoma). Realūs darbai + svetainės administravimas – 3500 €/mėn.
 • VISOS KOMANDOS NUOMA! Marketingo specialistas + Personalo atranka + Pardavimo skyriaus valdymas bei kuravimas +  vidiniai pardavimo mokymai + svetainės administravimas – 5900 €/mėn.

KODĖL NAUDINGA MARKETINGO SPECIALISTĄ NUOMOTIS?

Nuomojate vieną marketingo specialistą, o Jums dirba 7 žmonių marketingo skyrius.

Vis daugiau įmonių vadovų supranta, kad šiais laikais marketingas yra neatsiejama jų verslo dalis ir pirmoji pagalba siekiant aukštesnių rezultatų pardavimuose. Daugeliui marketingas asocijuojasi su reklama. Tačiau taip nėra. Reklama yra tik viena iš daugelio marketingo įrankių, naudojama pasiekti konkretų tikslą, o marketingas yra kur kas platesnė ekonomikos mokslų šaka, kurio funkcija yra išsiaiškinti vartotojų poreikius ir juos tenkinti pelningai.

Taip kaip kiekviena įmonė turi savo finansininką ar juristą, kurie dirba įmonės viduje arba yra samdomi iš išorės, taip ir kiekviena įmonė turi turėti savo marketingo specialistą. Jei įmonė tokio neturi, tuomet jį gali nuomotis iš „MAREKTINGO VALDYMO“ agentūros.

Mūsų, kaip marketingo specialisto funkcijos labai panašios į advokato, nes advokatai gina savo klientus, o mūsų užduotis – apsaugoti įmonės vadovus nuo įkyrių reklamos siūlytojų, netikslingų reklamos išlaidų, atstovauti derybose jų interesus, padidinti pardavimus, suformuoti komandą.

Ne paslaptis, kad įmonių vadovai per dieną sulaukią po keletą įvairių pasiūlymų tiek telefonu, tiek el. paštu – pirkti vienokią ar kitokią reklamos priemonę. Tam, kad išsiaiškinti, kuri reklamos priemonė tinka būtent Jūsų įmonei – užduotis tikrai nėra iš lengvųjų, nes tam reikia turėti ir žinių, ir patirties, o svarbiausia – laiko. Atminkite, kiekvienas reklamos pardavėjas irgi turi savo tikslą – įtikinti, kad tik jo siūlomas produktas yra pats geriausias ir parduoti jį kiek įmanoma brangiau. Taigi, kartais dėl žinių ir laiko stokos, net nepastebite, kaip įsigijote visiškai niekinį produktą.

Mes tokio tikslo neturime. Nes teikdami marketingo paslaugas mes paraleliai teikiame ir media agentūros paslaugas, todėl galime pasiūlyti įvairias reklamos paslaugas.

Planuodama klientų marketingo biudžetą, mes išliekame objektyvūs ir vadovaujamės tik oficialiais statistiniais įrankiais, tyrimais bei įgyta patirtimi bei praktika. Aišku, galutinį sprendimą pirkti ar nepirkti Jums tinkančią reklamos priemonę – priimate Jūs patys.

Taip pat mūsų komanda Jums padės atsirinkti tinkamus pardavimo ar marketingo vadybininkus, ištirti socialinį klimatą Jūsų įmonės viduje, pravesti praktinius pardavimo mokymus Jūsų pardavėjams, sukurti vadybininkų motyvavimo priemonių koncepciją.

Marketingo specialistai