Inbound metodikos taikymas marketinge

Inbound metodikos taikymas marketinge

Mūsų, kaip inbound marketingo specialistų, pagrindinė užduotis – pritraukti naujus lankytojus, atkreipti jų dėmesį į Jūsų verslą bei sukurti tokį turinį, kuris žavėtų skirtingas klientų grupes.

Pritraukti
Juk Jūs nenorite, kad Jūsų puslapyje lankytųsi bet kas? Kiekvieno marketingo specialisto tikslas pritraukti tuos lankytojus, kurie, ateityje, gali tapti vartotojais ir laimingais klientais. Kaip tai padaryti? Didžiausią dėmesį skirti reikiamam turiniui, paskelbtam reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku. Visa tai turi būti pritaikyta auditorijai, kurioje yra potencialūs Jūsų klientai.
Kaip sukurti pritraukiantį ir įtraukiantį turinį? Galima naudoti specialius įrankius, kurie leis paieškos sistemose pasiekti aukštas pozicijas Jums aktualiausiose sferose. Nepamirškite blog’o įrašų ar vaizdo pranešimų galios, kuriais galite plačiai dalytis įvairiuose socialiniuose tinkluose. Taip pat kurkite ads’us ir populiarinkite savo įmonės vardą ar produktų pavadinimus pasirinkdami tik tikslines auditorijas. Atsirinkite, kokį poveikį auditorijai turi Jūsų atliekami veiksmai ir tobulinkite labiausiai pasisekusius verslo populiarinimo būdus.
Įtraukti
Naudokite HubSpot pokalbius, kad kurtumėte besitęsiantį ir abipusiai naudingą ryšį su klientais. Naudokitės klientams priimtiniausiais informacijos gavimo kanalais: el. paštu, skambučiais, bots, live chat, ar messaging apps. Tam, kad geriau suprastumėte ir išanalizuotumėte savo lankytojų srautą, naudokite CTAs formas. Negailėkite laiko klientų duomenų analizei CRM, kad galėtumėte kiekvieną kliento patirtį Jūsų internetinėje svetainėje paversti unikalia, personalizuota tik jam. Tam pasitarnaus išmaniosios turinio programos. Nepamirškite integruoti naujų, Jūsų verslo modelį atitinkančių įrankių HubSpot programinėje įrangoje.
Patenkinti kliento poreikius
Reikiamam klientui, tinkamu metu, tinkamomis priemonėmis pateikite tinkamą informaciją, naudodamiesi elektroniniu paštu ar kitais HubSpot įrankiais. Kartu su visa komanda kurkite tokį turinį, kuriuo lankytojai norėtų dalytis su draugais, šeima ar pažįstamais – tai, kas iš tiesų būtent jiems atrodytų tikrai vertinga.

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis