EFPO – efektyvumo ir potencialo įrankis

EFPO - efektyvumo ir potencialo įrankis

 

Norime supažindinti su nauju įrankiu, skirtu verslui – EFPO (Efektyvumas ir Potencialas). EFPO – tai elektroninė platforma, kuri gali pasitarnauti verslininkui, kaip neįkainojamas įrankis ieškant žmogiškųjų išteklių. Šio projekto esmė yra sujungti skirtingas interesų grupes, verslininkus, turinčius idėjų, kitus žmones, kuriems reikia atlikto specializuoto darbo ir įvairių sričių specialistus, studentus, savamokslius. Šio projekto nauda dvipusė: vieniems palengvinama žmogiškųjų išteklių paiešką, kitiems suteikiama taip sunkiai gaunama ir labai svarbi praktika, esant patirčiai ir atlyginimas.

Šio projekto vizija – padėti realizuoti ambicingas idėjas, sukurti įrankį efektyviai žmogiškųjų išteklių paieškai ir suteikti galimybę visiems atrasti ir išnaudoti savo potencialą.

Kaip šis įrankis veikia?

Jei esate specialistas-studentas, savamokslis ar turite naudingą kitiems pomėgį, reikia užsiregistruoti el. platformoje ir užpildyti savo aprašymą. Svarbu nepamiršti pasirinkti srities, kurios specialistas esate ar pradedate tapti, bei paminėti, kokią patirtį turite. Projekto kūrėjai rekomenduoja: neturint pakankamai patirties ar jos turint mažai, nereikalauti atlyginimo iš užsakovų. Pirmiausia stenkitės sukurti savo praktikos portfelį, kartu su juo augs ir jūsų vertė. Kylant jūsų patirčiai, galima pradėti prašyt simbolinio mokesčio, o vėliau – ir didesnio. Bet kokiu atveju leiskite rinkai nustatinėti kainas. Užsiregistravus, laukite kol užsakovai su jumis susisieks.

Jei esate užsakovas-verslininkas ar asmuo, suinteresuotas atliktu specializuotu darbu, užsiregistravę užpildykite patikrinamą informaciją apie save ar savo įmonę. Žinodami, koks darbas turi būti atliktas, raskite atitinkamą kategoriją ir išsirinkite specialistą su reikalinga patirtimi. Organizatoriai rekomenduoja atkreipti dėmesį, kad jums ne visada reikia profesionalų, nenuvertinkite studentų ir savamokslių. Jei darbas nesudėtingas, galite bandyti susitarti dėl nemokamo jo atlikimo ar už simbolinį mokestį. Jei specialistas neturi didelio portfelio ar patirties, pagrindinis atsilyginimas jam bus jūsų įvertinimas ir atsiliepimas. Ypač svarbus dalykas, kad Jūs visada privalote palikti atsiliepimą, jei buvo sutarta dėl darbo. Taip pat, prieš pateikiant darbą, mandagu susirašyti su specialistu.

Daugiau informacijos galima rasti:  facebook puslapyje arba internetinėje svetainėje.

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis