Reklama socialiniuose tinkluose

Socialiniai tinklai: „Facebook“, „Google+“, „LinkedIn“, „Instagram“, „Twitter“

Vienas iš labiausiai augančių reklamos kanalų yra socialiniai tinklalapiai. „Facebook“, „Google+“, „LinkedIn“, „Instagram“, „Twitter“ ir kiti suteikia galimybę įmonėms tiesiogiai komunikuoti su klientais: esamais ir potencialiais.

Neabejotinas socialinių tinklų lyderis lietuvių tarpe – Facebook. Nors „Youtube“ kanalas lenkia „Facebook“ tinklą auditorijos dydžiu, Facebook“ vartotojai yra labiau įsitraukę. Nors „Youtube“ kanalas ir suteikia bendravimo galimybę, tačiau dažniau yra naudojamas kitiems tikslams – muzikos klausymui, video filmukų talpinimui ir žiūrėjimui. Tad, antra vieta skiriama „Google+“ tinklui. Kelią Lietuvoje skinasi vadinamasis „profesinis“ socialinis tinklas „LinkedIn“, kuris skirtas darbuotojų ir darboviečių paieškai, informacijai apie profesinę veiklą rasti, o vienas populiariausių pasaulyje socialinių tinklų „Twitter“ Lietuvoje nėra lyderis ir nematomas jo spartesnis populiarėjimas. Į populiariausių socialinių tinklų penketuką patenka ir lietuviški socialiniai tinklai „ One.lt“ ir „Draugas.lt“, tačiau jų auditorija jau kelis metus iš eilės stabiliai mažėja. Galvojant apie kompleksinę rinkodarą socialiniuose tinkluose nereikėtų ignoruoti socialinių tinklų „Instagram“, „Pinterest“, „Spotify“ ir „Tumblr“, jie užima toli gražu ne lyderiaujančias pozicijas, bet jų vartotojai – jauna, aktyvi, naujovėms imli auditorija.

Reklama socialiniuose tinkluose gali būti nemokama ir mokama. Tai dvi skirtingos reklamos formos. Nemokama reklama vadinama komunikacija socialiniuose tinkluose, t.y. nenutrūkstamas dialogas su vartotojais, jų lojalumo auginimas, o mokamos reklamos pagrindinis tikslas – naujų vartotojų pritraukimas, naujo produkto pristatymas.

Kreipkitės į mus ir mes galėsime pasiūlyti Jums reklamos socialiniuose tinkluose sprendimus: nuo paskyrų sukūrimo, idėjų komunikacijai generavimo iki mokamos reklamos su statistika ir analize.

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis