Juodos spalvos bumas

Apie juodos spalvos populiarumą

Šiais metais ypač populiaru visur naudoti juodą spalvą – didžiausi parduotuvių išpardavimai vadinami juodaisiais penktadieniais, kavinėse ir restoranuose visus vilioja unikaliai atrodantis juodas maistas, o daugiausiai dėmesio susilaukia juodos produktų pakuotės. Tokia šios spalvos populiarumo banga, vadinama VINTAGE arba RUSTIC stiliumi, Lietuvoje dar tik prasidėjo – tokie sprendimai visada atrodo gražiai, stilingai ir madingai, tačiau jeigu dar norite įšokti į šį traukinį, turėtumėte paskubėti, kadangi priešingu atveju tiesiog susiliesite su minia ir prarasite savo originalumą.

Madingi dalykai netrunka patraukti pirkėjų dėmesio, todėl vis daugiau įmonių nusprendžia rinktis juodas pakuotes, tačiau reikėtų prisiminti, jog mados laikui bėgant keičiasi, tad tikėtina, jog tas pats nutiks ir su juoda spalva – jeigu šiais metais Jūsų įpakavimas atrodo unikalus, kitais metais jis tiesiog paskęs tarp visų kitų juodų pakuočių. Panaši juodos spalvos populiarumo banga buvo pasiekusi ir kitas užsienio valstybes, tačiau, kaip rodo jų patirtis, ji pakankamai greit prarado vartotojų susidomėjimą, tad tokios pačios prognozės artimiausiu metu laukia ir Lietuvos rinkos.

Vis dėlto, jeigu dar šiais metais norite patraukti dėmesį juodais įpakavimais, vis dar galite tai padaryti – toks sprendimas netgi galėtų padėti greitiems pardavimams. Drąsiai rinkitės juodas pakuotes savo kuriamiems produktams, o būsimoms verslo dovanėlėms taip pat galite naudoti juodą įpakavimą – toks sprendimas atrodys stilingai ir prabangiai, todėl tikrai neliks nepastebėtas.

Ypač vertinamos juodos pakuotės su auksiniais elementais – jos atrodo itin prabangiai ir leidžia sukurti emociją, tačiau su jomis reikėtų elgtis atsakingai, kadangi toks derinys vartotojams gali asocijuotis su labai brangiais produktais. Tad jeigu Jūsų prekės nėra brangios ir jau kuris laikas neperkamos guli parduotuvių lentynose, gali būti, jog jos dėmesio nesusilaukia būtent dėl juodos spalvos įpakavimo.

Taigi, jeigu norisi, kad Jūsų prekė atrodytų unikaliai, šiais metais vis dar turite galimybę sukurti tokį įspūdį rinkdamiesi juodos spalvos pakuotes, bet vertėtų nepamiršti, kad madingus sprendimus netrukus gali priimti ir Jūsų konkurentai – tuomet išskirtinumo galiausiai nebeliks. Tačiau kol šis juodos spalvos bumas yra veiksmingas, išties verta juo pasinaudoti.

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis