TOP5 Google įrankiai

Top5 Google įrankiai

 

Google mums visad dovanoja puikius įrankius, kuriuos galima pritaikyti savo verslo ir marketingo valdyme.

Google Trends – šis įrankis parodo populiariausius paieškos žodžius pagal pasirinktą laiką ir regioną. Labai įdomu norint stebėti naujienas ir kas šiuo metu žmonėms aktualiausia bei gauti pasiūlymus, kokia rinka palankiausia. Taip pat galima  susidaryti bet kurio paieškos termino populiarumo kitimo grafiką. O dar geriau – galime sekti prekės ženklo žinomumą.
Market Finder (turiu prisipažinti, nors įrankis senas, bet man jis atradimas) – šis įrankis padeda atrasti raktinius žodžius ir juos išversti į kitas tarptautines rinkas. Įrankis ne tik verčia jūsų raktinį žodį, bet ir parodo to raktinio žodžio konkurencinę aplinką. Įrankis nubraižo galimybių diagramą, rodo paieškos apimtį, pasiūlymus ir konkurencijos koeficientą.

Test my site – šis įrankis padės sužinoti, koks yra jūsų mobiliosios svetainės greitis, pasilyginti su kitais populiariausiais prekės ženklais bei sužinoti, ką galima pagerinti.  Juk visi žinome, kad lėta mobili svetainės versija riboja mūsų verslą.

Grow My Store yra nemokama Google teikiama priemonė, kuri įvertina jūsų svetainės klientų patirtį ir pateikia patarimų kaip  ją patobulinti. Bei rekomenduoja, kaip suteikti vartotojams geriausią patirtį Jūsų svetainėje. Man  labai patinka šis įrankis.

Think with Google – šiuos žodžius suvedus į Google pamatysite ir kitus Google įrankius – Keyword Planner, Consumer Barometer, Digital Maturity Benchmark, Display Benchmarks, Website Translator.

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis