LOGIN 2015 progreso konferencija

Kas yra LOGIN ir kodėl ten eiti verta?

LOGIN PROGRESO KONFERENCIJALOGIN  – tai didžiausia interneto ir technologijų paroda Pabaltyje. LOGIN progreso konferencija Lietuvoje organizuojama jau 9 metus. Šioje konferencijoje susirenka įvairūs verslininkai, marketingo specialistai, profesionalai, IT žinovai, pradedantieji verslininkai ir kiti, kurie yra linkę dalintis ir gauti žinių. Kelias dienas vykstančioje konferencijoje, žmonės dalinasi puikiomis įžvalgomis ir žiniomis bei gali pasisemti gerų idėjų bei užmegzti naudingas pažintis.

Konferencijos privalumai – vyksta kūrybinės dirbtuvės, seminarai, užsiėmimai, konkursai, kurių metų dalyviai supažindinami su naujausiomis ir ryškiausiomis metų tendencijomis, todėl net ir marketingo valdymas gali tapti lengvesnis ir aiškesnis darbas. Konferencijos metu įgautos žinios padeda susitvarkyti ir išspręsti iškilusios problemas. Kai kurie internetiniai įrankiai, kaip similarweb.com, seoquick.com ir kiti palengvina darbus.

  • Similarweb.com – tai toks įrankis, kuris leidžia įvertinti konkurentus ir nustatyti, kas yra lyderis rinkoje. Apie konkurentą galima sužinoti daugybę dalykų – nuo to,  iš kur ateina vartotojas iki to, pagal kokius raktinius žodžius randą konkurentą.
  • Ghostery.com – leidžia pamatyti, ką šnipinėja apie mus.
  • Seoquick.com – parodo konkurentų pozicionavimą. Taip pat iki 48 psl seoquick nuskaito konkurento puslapį ir gali įvertinti, kokie raktažodžiai yra svarbūs.
  • Google Trends – nustato, kas yra populiariausi Lietuvoje.

LOGIN konferencijoje galima sužinoti ne tik apie puikius, darbui skirtus įrankius, tačiau ir apie naujausias socialines medias, kurios Marketingo Valdymo Agentūra, marketingo seminaras LOGIN 2015padėsgyvenimą padaryti spalvingesnį ir įdomesnį. Tai tokios programos, kaip nutshell (trumpus filmukus galima daryti), pixelstick, meerkat/ periscope (tiesiogiai galima save transliuoti per twitter), still slow (lėtais filmavimas), layout (koliažo padarymas), fyuse (valdymas iš šono ir vaizdas tarsi 3D) ir kitos programėlės.

LOGIN konferencija naudinga tiek įvairių sričių specialistams, tiek verslininkams, tiek paprastam vartotojui. Jos metu dalyviai gauna patarimų, sužino apie nemokus verslo įrankius bei naujausias interneto ir technologijų tendencijas. Taip pat išklauso kitų žmonių sėkmės istorijas, kurios įkvepia daugelį sekti paskui, pasisemti idėjų ir įkvėpimo.

Taigi, į LOGIN yra verta eiti, nes tai nėra brangu, o gaunama informacija ir idėjos yra neįkainojamos.  LOGIN – tai vieta, kur susiduria žinios, patirtis, kompetencija ir naujos pažintys, ir kai kam marketingo paslaugos – tiesiog tampa nebereikalingos.

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis