Kokie marketinginiai triukai gali padėti didinti pardavimus?

Kokie marketinginiai triukai gali padėti didinti pardavimus?

Įmonėms ir verslininkams neretai tenka susidurti su iššūkiu – kaip išsiskirti iš minios ir pritraukti klientų dėmesį bei skatinti pardavimus. Tai nėra lengva užduotis, bet tam yra įvairių marketinginių triukų, kurie gali padėti didinti pardavimus. Šiame straipsnyje išnagrinėsime kai kuriuos iš jų ir paaiškinsime, kaip jie veikia.

1. Nuolaidų ir Akcijų triukai

Vienas iš efektyviausių būdų pritraukti dėmesį yra siūlyti klientams nuolaidas, akcijas ar specialius pasiūlymus. Tai gali būti laikini nuolaidų periodai, dovanos pirkėjams arba išskirtinės akcijos tiems, kurie prisijungs prie lojalumo programų. Šie triukai ne tik skatina klientus pirkti, bet ir kuria jausmą, kad jie gauna kažką ypatingo ir vertinga.

2. Atsiliepimų naudojimas

Šiuolaikinėje visuomenėje socialinis įvertinimas labai svarbus. Jei klientai mato, kad produktas ar paslauga yra gerai įvertinta socialiniuose tinkluose ar atsiliepimų platformose, tai gali sustiprinti jų pasitikėjimą ir skatinti pirkimus. Įmonės gali skatinti klientus dalintis savo patirtimi, rašyti atsiliepimus ar dalyvauti konkursuose socialiniuose tinkluose.

3. Ribotas pasiūlymo laikas

Vienas iš seniausių marketinginių triukų yra sukurti įspūdį, kad pasiūlymas yra laikinas ir ribotas. Pavyzdžiui, „parduodama tik šiandien“ arba „liko tik keletas vienetų“. Tai sukuria skubėjimo jausmą, skatinantį klientus greičiau priimti sprendimą ir pirkti.

4.  „Bundle“ paslaugos

Kai kurios įmonės pasirenka paslėptą pasirinkimų strategiją arba siūlo paketus („bundle“) su įvairiais produktais ar paslaugomis. Tai gali skatinti klientus rinktis didesnį kiekį ar brangesnį paketą, nes jie įgyja daugiau už mažesnę kainą.

5. Modernūs reklamos būdai

Įmonės, kurios naudojasi naujoviškais reklamos būdais, gali lengviau pritraukti dėmesį. Tai gali būti vaizdingi vaizdo klipai, interaktyvios reklamos ar net netradicinės reklamos vietos, kaip liftai, perėjos, parko suoliukai ar net wc durys). Šie elementai gali išsiskirti iš kitų reklamų ir likti įsimintini klientų galvose.

6. Lojalumo programos ir premijos

Sukurti lojalumo programą arba teikti premijas už dažnus pirkimus gali būti puikus būdas skatinti klientų grįžimą. Klientai jausis vertinami ir bus linkę rinktis tam tikrą įmonę dėl praturtinamos patirties.

7. Pardavinėti naudą, o ne kainą

Išsigryninkite savo naudas, pranašumą prieš konkurentus ir pardavinėkite ne kainą, o naudą. Jei dirbate b2b segmente, tai pasidarykite patrauklius komercinius pasiūlymus. Jei tokius turite, tai suskaičiuokite kiek jame yra žodžių MES, ir kiek yra žodžių JUMS, tuomet suprasite kam rašėte pasiūlymą – ar sau, ar Klientui.

Galų gale, kiekviena įmonė turėtų rasti savo unikalų būdą, kaip išsiskirti rinkoje. Naudojantis keliomis ar net visomis šiomis strategijomis, galima sukurti integruotą marketingo planą, kuris padės didinti pardavimus ir kurti stiprų klientų ryšį. Svarbiausia – būti kūrybingam, skatinti įmonės unikalumą ir nuolat stebėti rinkos pokyčius.

 

 

 

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis