Marketingo Mokymai

Marketingo mokymai nuo logo iki rebrandingo

Jau antrus metus iš eilės agentūra MARKETINGO VALDYMAS vykdo dvi dienas trunkančius marketingo mokymus, kurių metu dalinasi patirtimi ir realiais patarimais, kaip padidinti pardavimus, formuoti įmonės įvaizdį ar atlikti tam tikrus kitus taktinius veiksmus. Mokymų metu dėstomi marketingo pagrindai, kurie pravers tiek šia kryptimi susidomėjusiems studentams, tiek marketingo specialisto savo komandoje neturintiems įmonių vadovams.

Lektorės pasidalina savo žiniomis ir patirtimi, kurią pavyko sukaupti dirbant su daugiau nei 100 Lietuvos įmonių, todėl dažniausiai dalyvavusiųjų atsiliepimai būna ypač teigiami. Mokymų dalyviai teigia, kad ne tik pavyko sužinoti naujos informacijos ar atnaujinti sukauptas žinias – nauji įrankiai ir patarimai įkvepia pokyčiams, todėl daugelis į darbus sugrįžta kupini naujų idėjų ir ryžto atnaujinti savo veiklą, o galbūt – net imtis seniai išsvajoto verslo.

Šie marketingo mokymai unikalūs tuo, kad rinkoje daugiau panašių pasiūlymų nerasite – dalyviai turi galimybę išgirsti apie efektyvius įrankius, kuriais naudojasi patys marketingo specialistai. Būtent dėl šios priežasties dažnai tenka sulaukti kritikos iš konkurentų ar kolegų, tačiau mokymų tikslas yra pasidalinti savo turima ir naudojama informacija, kuri leistų Jums geriau pažinti marketingą ir visus veiksmus pritaikyti realiose situacijose.

Mokymų metu pateikiami nemokami įrankiai, kuriuos kiekvienas be papildomų investicijų gali pritaikyti savo veikloje, todėl po dviejų informatyvių dienų turėsite realios naudos – tą patvirtina praktiškai visi buvusių mokymų dalyviai. Maža to, turėsite galimybę užmegzti ryšius su kitais marketingo specialistais, kurie neabejotinai gali praversti ir ateityje – visi dalyvavusieji po mokymų buriasi Facebook grupėje, kurioje nuolat verda diskusijos visiems aktualiais klausimais.

Atsakymus į Jums rūpimus klausimus išgirsite ir mokymų metu – lektorės ne tik pasidalins savo žiniomis, bet ir noriai diskutuos Jums aktualiomis temomis, todėl galėsite sužinoti savo klaidas ir išgirsti vertingų patarimų, kaip jų nebedaryti. Visa svarbiausia informacija mokymų metu yra pateikiama struktūrizuotai, todėl toks naujų žinių pasisavinimas bus kur kas naudingesnis ir efektyvesnis nei skaitant įvairią literatūrą, tad jei ieškote naujų galimybių ir norite tobulėti marketingo srityje – šie mokymai yra skirti būtent Jums.

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis