Marketingo sąvokos kitaip

Šmaikščiai apie marketingo sąvokas

  1. Kas yra tiesioginis marketingas (direct marketing)?

Situacija:

Nueini į naktinį klubą ir pamatai kitam aikštelės gale gražią merginą. Prieini prie jos ir sakai: – Labas, aš esu puikus meilužis, gal Tu norėtum šiandien…?

  1. Kas yra reklama?

Situacija:

Nueini į naktinį klubą ir pamatai kitam aikštelės gale gražią merginą. Tuomet paduodi draugei dešimti eurų. Ji atsistoja, prieina prie merginos ir sako: – Labas, mano draugas, kur ten stovi, yra puikus meilužis, gal norėtum šiandien…?

  1. Kas yra vadinama ryšiai su visuomene (public relations)?

Situacija:

Nueini į naktinį klubą ir pamatai kitam aikštelės gale gražią merginą. Tuomet paduodi  dviem savo draugėm po dešimti eurų, kad jos, girdint tai merginai, tarpusavyje kalbėtųsi, koks tu puikus meilužis.

  1. Kas yra ryšių su klientais vadyba (customer relationship management)?

Situacija:

Nueini į naktinį klubą ir pamatai kitam aikštelės gale gražią merginą. Tu ją atpažįsti ir prieini prie jos. Tuomet primeni apie save ir ją pralinksmini. O po to lyg tarp kitko užsimeni: – Žinai, aš esu puikus meilužis, gal norėtum šiandien…?

  1. Kas yra nuožmi prekyba (hard selling)?

Situacija:

Nueini į naktinį klubą ir pamatai kitam aikštelės gale gražią merginą. Esi apsivilkęs geriausiais savo drabužiais ir demonstruoji Poną Užimtuolį. Tuomet tu šypsaisi kerinčia šypsena ir vaizduoji Ponią Simpatuolį. Atgamini visą savo žodyną ir parodai, koks tu Ponas Mandagusis. Kalbi minkštu balsu, atidarai moterims duris, šypsaisi, skleidi aplink save gerą aurą ir parodai, koks esi Ponas Džentelmenas. Tuomet prieini prie merginos ir klausi: – Labas, aš esu puikus meilužis, gal norėtum šiandien…?

  1. Kas yra įkyri reklaminė šiukšlė (spam)?

Situacija:

Nueini į naktinį klubą ir pamatai kitam aikštelės gale gražią merginą. Tuomet prieini prie jos ir įkiši jai raštelį, kuriame parašyta: „Labas, aš esu puikus meilužis, gal norėtum šiandien…?“

  1. Kas yra prekinio ženklo jėga?

Situacija:

Nueini į naktinį klubą ir pamatai kitam aikštelės gale gražią merginą. Ji prieina prie tavęs ir sako: – Labas, aš girdėjau, kad esi puikus meilužis, gal mes šiandien…?

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis