Kas yra SEO?

Kas yra vidinis ir išorinis SEO?

SEO optimizavimas (Search Engines Optimization) – tai procesas, kurio tikslas yra padidinti vartotojų srautą Jūsų svetainėje iš google organinės paieškos.

SEO optimizavimas susideda iš dviejų pagrindinių etapų:

  •       vidinis SEO – tai darbai, kurie atliekami svetainės viduje ir nuo kurių 80 % sėkmės priklauso, kurioje google organinėje paieškoje Jūsų svetainė bus rodoma. Tam kad nepriekaištingai atlikti vidinį SEO, yra pasitelkiami komerciniai įrankiai, kurie rodo Jūsų svetainės programavimo klaidas. Ne visada tai įrankiais galima šimtu procentu pasitikėti, todėl specialistas dar įdėmiai visus svetainės puslapius peržiūri, kad būtų teisingai užvadinti title, url, meta-description, nuotraukos ir t.t. Diagnozavus programavimo, turinio klaidas, jos taisomos rankiniu būdu, prisijungiant prie svetainės turinio valdymo sistemos ir serverio. Tokie darbai, priklausomai, nuo to, kokio dydžio yra svetainės turinys ir kiek joje aptikta klaidų, trunka nuo vieno iki trijų mėnesių, o rezultatus google paieškoje jau galime matyti ketvirtame mėnesyje.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad vidinis SEO labai įtakoja ir google adwords reklamos kokybę. Jei perkate šią reklamos priemonę, pasirūpinkite, kad Jūsų vidinis SEO būtų nepriekaištingas.

  •       Išorinis SEO – tai veiksmai, kurie yra atliekami svetainės išorėje. Tai backlinkai – išorinės nuorodos, kurios su tekstu yra talpinamos kitose internetinėse svetainėse, socialiniuose tinklapiuose ir t.t. Tam, kad gauti kuo geresnį rezultatą ir aukštesnę poziciją google organinėje paieškoje, tokių backlinkų turi būti tūkstančiai ir tai reikia labai atsargiai daryti ir patikėti tik profesionalams, nes mums žinoma labai daug atvejų, kai tokiu būdu svetainės buvo iškeltos labai greitai į pirmus puslapius, bet lygiai taip pat greitai ir nukrito, plius gavo „baną“ iš google, ir daugiau aukštų pozicijų gali nebesitikėti, nes išvalyti nekokybiškus backlinkus praktiškai neįmanoma. 
'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis