LINKEDIN verslui

LinkedIn kaip reklamos priemonė įmonei

LinkedIn – socialinis tinklas skirtas komunikavimui su verslo partneriais, darbo ar darbuotojų ieškojimui, naujų profesinių ryšių užmezgimui.

Reklama LinkedIn, skirtingai negu Facebook, neatsiduria vartotojų sraute, o yra nustumiama į kairį šoną. Yra dvi reklamos tipų rūšys –  tam tikro išmatavimo paveikslėlis su antraštė ir 75 simbolių ilgio pagrindiniu tekstu arba video reklama, kuri negali viršyti dviejų minučių. Tačiau pagrindinis tekstas turi būti parašytas angliškai, arba kita, svetainės patvirtinta, kalba. Lietuvių kalba dar nėra patvirtinta. Tačiau LinkedIn reklamos pliusai, kad be amžiaus, lyties, gyvenamosios vietos galima pasirinkti žmonių pareigas, organizacijas, įmonės kategoriją, išsilavinimą, įgūdžius, sugebėjimus. Tai padeda labai tiksliai reklamą nukreipti į reikiamą auditoriją. Taip pat yra „leads“ funkcija, kurią paspaudęs vartotojas „paprašo“ jūsų kontaktų ir juos gauna į savo elektroninį paštą ir jūs galite iškart su juo susisiekti. Reklama šiame socialiniame tinkle nėra pigi, tačiau tiems, kuriems reikia siauresnės ir labai specifinės auditorijos, tai gali būti tinkamiausias kanalas.

LinkedIn galima susikurti savo įmonės puslapį, kuriame galima dalintis naujienomis, darbo skelbimais, pagrindinėmis paslaugomis ir panašiai. Kiti žmonės gali sekti įmonės puslapį ir taip daugiau sužinoti apie įmonė ir kas joje vyksta. Įmonės puslapiai leidžia lengviau plėsti kontaktų ratą.

LinkedIn iš esmės yra profesinis tinklas ir jame susirenka įvairių sričių specialistai, kurie bendrauja tarpusavyje ir mezga verslo pažintis, dalinasi naudinga informacija. Tai puikus tinklalapis susirasti naujų darbuotojų. Su LinkedIn padidinsite savo įmonės matomumą.

Taigi, LinkedIn kuriamas verslo tikslais. LinkedIn geras būdas parodyti kitiems, ką jūs galite padaryti ir tai tarsi reklamos galimybė. Tačiau LinkedIn visada turi būti aktyvus, tai tarsi Jūsų vizitinė kortelė internete. Taip pat LinkedIn išmetamas google paieškose vienas pirmųjų pagal raktinius žodžius, tai yra pagal antraštę, kurią pasirinkote.

'

MARKETINGO SPECIALISTŲ KOMANDOS NUOMA

POPULIARIAUSIAS MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAS

Sužinoti daugiau

MARKETINGO AUDITAS

JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 99 €

Registruokis