Marketingo Specialistas

Marketingo Specialistas


Vis daugiau įmonių vadovų supranta, kad šiais laikais marketingas yra neatsiejama jų verslo dalis ir pirmoji pagalba siekiant aukštesnių rezultatų pardavimuose. Daugeliui marketingas asocijuojasi su reklama. Tačiau taip nėra. Reklama yra tik viena iš daugelio marketingo įrankių, naudojama pasiekti konkretų tikslą, o marketingas yra kur kas platesnė ekonomikos mokslo šaka, kurio funkcija yra išsiaiškinti vartotojų poreikius ir juos tenkinti pelningai.

Taip kaip kiekviena įmonė turi savo finansininką ar juristą, kurie dirba įmonės viduje arba yra samdomi iš išorės, taip ir kiekviena įmonė turi turėti savo marketingo specialistą. Jei įmonė tokio neturi, tuomet jį gali nuomotis iš „MARKETINGO VALDYMO“ agentūros.

Mūsų, kaip marketingo specialisto funkcijos labai panašios į advokato, nes advokatai gina savo klientus, o mūsų užduotis – apsaugoti įmonės vadovus nuo įkyrių reklamos siūlytojų, netikslingų reklamos išlaidų, atstovauti derybose jų interesus, padidinti pardavimus, suformuoti komandą.

Ne paslaptis, kad įmonių vadovai per dieną sulaukią po keletą įvairių pasiūlymų tiek telefonu, tiek el. paštu – pirkti vienokią ar kitokią reklamos priemonę. Tam, kad išsiaiškinti, kuri reklamos priemonė tinka būtent Jūsų įmonei – užduotis tikrai nėra iš lengvųjų, nes tam reikia turėti ir žinių, ir patirties, o svarbiausia – laiko. Atminkite, kiekvienas reklamos pardavėjas irgi turi savo tikslą – įtikinti, kad tik jo siūlomas produktas yra pats geriausias ir parduoti jį kiek įmanoma brangiau. Taigi, kartais dėl žinių ir laiko stokos, net nepastebite, kaip įsigijote visiškai niekinį produktą.

Mes tokio tikslo neturime. Nes teikdami marketingo paslaugas mes paraleliai teikiame ir media agentūros paslaugas, todėl galime pasiūlyti įvairias reklamos paslaugas.

Planuodama klientų marketingo biudžetą, mes išliekame objektyvūs ir vadovaujamės tik oficialiais statistiniais įrankiais, tyrimais bei įgyta patirtimi bei praktika. Aišku, galutinį sprendimą pirkti ar nepirkti Jums tinkančią reklamos priemonę – priimate Jūs patys.

Taip pat mūsų komanda Jums padės atsirinkti tinkamus pardavimo ar marketingo vadybininkus, ištirti socialinį klimatą Jūsų įmonės viduje, pravesti praktinius pardavimo mokymus Jūsų pardavėjams, sukurti vadybininkų motyvavimo priemonių koncepciją. Rekomenduojami MARKETINGO PASLAUGŲ PAKETAI…


Marketingo paslaugos