Agentūros „MARKETINGO VALDYMAS“ Marketingo Specialistai

Hibridinio Marketingo Specialisto nuoma – Jūsų verso sėkmei!

„Marketingas – tai poreikių išsiaiškinimo ir jų tenkinimui reikalingų sprendimų priėmimo bei įgyvendinimo procesas, padedantis siekti žmogaus ar organizacijos tikslų“  – taip sako teorija, o praktikoje – tai sudėtingas procesas, kurio neapibūdinsi vos keliais sakiniais.

Mes žinome, kad marketingo procese kyla begalė klausimų: kokią strategiją pasirinkti? kaip teisingai paskirstyti biudžetą? kaip save pozicionuoti?…kur reklamuotis?… kokias reklamos priemones pasirinkti?… kuris media kanalas efektyviausias?…kokia turi būti teisinga svetainė, kad paskui kuo mažiau išleisti pinigų reklamai?…kaip pasinaudoti partizaniniu marketingu ir esamus resursus?…

Mes galime atsakyti į šiuos klausimus tapdami Jūsų įmonės marketingo specialistai, net jei tai ir nebus lengva!

Marketingo Specialistai Jums suteiks visas paslaugas, susijusias su marketingo valdymu Jūsų įmonėje, įgyvendins Jūsų marketingo strategiją. Kiekvienas Marketingo Specialistas turi atitinkamą išsilavinimą ir patirtį bei įgytus specifinius įgūdžius. Jiems talkina profesionalūs web, SEO specialistai ir žurnalistai. Todėl savo marketingo valdymą drąsiai galite patikėti mus. Marketingo Specialistai dirba Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Šiauliuose bei Anykščiuose. O nuotoliniu būdu galime aptarnauti bet kuriame Lietuvos kampelyje įsikūrusią įmonę. Mes dirbame su visomis Lietuvos įmonėmis, kurioms reikia mūsų pagalbos ir nesvarbu, ar Jūs esate didelė ir žinoma kompanija, bet reikia pagalbos Jūsų esamam marketingo skyriui, ar vidutinė, maža įmonė, kuri neturi savo Marketingo Specialisto, ar esate „startuolis“. Kiekvienas besikreipiantis į mūsų „MARKETINGO VALDYMO“ agentūrą sulauks pagalbos.

Marketingo specialistai

Marketingo paslaugos