TransmejaMarketingas labai svarbi šiuolaikinio verslo dalis. Kiekvieną kartą kai iškyla klausimai marketingo tema visada kreipiamės į Marketingo valdymo agentūrą. Tai puikūs savo srities žinovai ir tikri profesionalai, kurie nepasivargina atsakyti į klausimus ir žeria naudingus patarimus, nors kontraktas jau senai pasibaigęs. Ačiū Vaivai ir jos puikiai komandai!

UAB „Roofart Lietuva“ | Direktorius Donatas Paplauskas

TransmejaŠiaulių universiteto alumnų asociacija dėkoja agentūros „Marketingo valdymas“ lektorėms Vaivai Mickuvienei ir Gretai Besakirskytei už bendradarbiavimą įgyvendinant nemokamų, viešų paskaitų ciklo „Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2016“ tikslus ir idėjas. Eneagrama neabejotinai buvo šių mokymų atradimas dalyviams, kitokio žvilgsnio į savo asmenybę galimybė. Na, o patarimai valdant įmonėms marketingą, naudingos nuorodos, realūs pavyzdžiai, neabejojame, buvo naudingi kiekvienam turinčiam ar kuriančiam savo verslą, kiekvienam marketingo srityje dirbančiam mokymų dalyviui.

Sonata Tenytė,  Šiaulių universiteto alumnų asociacijos alumnų koordinatorė

TransmejaNoriu padėkoti už puikų 2016-11-14 pravestą seminarą. Labai patiko.

Sandra Norvilienė, personalo skyriaus vadybininkė. TRANSMĖJA, UAB

CantenikaŠiandien visiškai aklai atėjau į Jūsų paskaitą ŠU, tiesiog paskaitęs vien pavadinimą ir norėdamas prasiblaškyti. O išgirdau tikrą profesionalę apie svarbius verslui dalykus aiškinančią paprastai ir iki smulkmenų. Labai Jums ačiū!

Saulius Daunoras, CANTIENICA treneris.

LITAGRA_logo_vertikalus_spAčiū šiai puikiai komandai, už idėjas, už profesionalią pagalbą bei patarimus marketingo srityje. Sėkmės Jums ir sėkmės padedant kitiems verslams augti :)

„Litagra“ marketingo vadovė Vida Radzevičienė, www.litagra.lt

BunastaLabai ačiū Marketingo Valdymo Agentūrai už klientų pasitenkinimo tyrimo anketos sudarymą. Tikrai apklausėme ir padarėm išvadas.

JURGIS ADOMAVIČIUS, Bunasta UAB direktorius www.bunasta.eu

Organizacijos valdyme, būna momentų, kai tau reikia profesionalaus patarimo įvairiais marketingo, pardavimo ar personalo valdymo klausimais. Reikia specialisto, kuris būtų nešališkas. Vis pagalvodavau, kaip gerai būtų turėti tokį universalų darbuotoją savo komandoje. Susitarus su p. Vaiva, kad ji ir bus tas darbuotojas, jau per pirmus du mėnesius sutaupiau 5800 Lt. Džiaugiuosi ne tik sutaupytais pinigais, bet ir sutaupytu laiku, gaunamais naudingais patarimais, racionaliais sprendimais, nešališkumu.

Direktorius Renaldas, UAB Krištoliniai vandenys, www.kristoliniaivandenys.lt

Marketingo Valdymo Agentūra – tikrų profesionalų komanda. Nesigailime nei vieno Jiems išleisto lito. Darbus atlieka pagal iš anksto suderintą grafiką ir nepriekaištingai.

Direktorius Nerijus Blinkevičius, UAB GREENAS, www.greenas.lt

Ačiū visai Jūsų komandai už kantrybę ir operatyvų reagavimą į mūsų prašymus kuriant svetainę. Viešbutis VĖTRA.

dir.pavaduotoja Dalia Melelienė www.vetrahotel.lt

Marketingo Valdymo Agentūra savo racionaliais patarimais ir konkrečiais veiksmai prisidėjo prie mūsų įmonės reklamos strategijos planavimo, aktyvių pardavimų skatinimo ir personalo atrankos. Tikėjomės mažiau, gavome daugiau!

UAB FORTŪNA TRAVEL direktorius Evaldas Brazlauskis www.keliavimas.lt

morenaMalonu dirbti su profesionalais! Ačiū p. Vaivai už jos nuoširdumą ir objektyvumą – per šiuos bendradarbiavimo metus tikrai įvertinau jos profesionalius ir naudingus patarimus planuojant mūsų reklaminį biudžetą ir kitus darbus. Galiu drąsiai rekomenduoti p. Vaivą ir jos komandą kaip patikimus partnerius, nes jie moka dirbti savo darbą!

Sonata Jurkštaitė – Viešbučio “Morena” direktorė. http://www.morenahotel.lt/

rainiu su baltom plytoms - KopijaAčiū už profesionaliai sukurtą internetinę svetainę su tvarkingu vidiniu SEO. To pasėkoje mūsų svetainė google organinėje paieškoje jau po 20 dienų buvo pirmame puslapyje, pagal mus aktualius raktinius žodžius. Aš labai patenkintas rezultatu. Supratau, kad geriau investuoti į savo svetainę, nei kad mokėti tarpininkams – įvairiems internetiniams info katalogams.

UAB „Rainių statyba“ direktorius Donatas www.rainiustatyba.lt

logo DC black-goldMarketingo Valdymo Agentūros teikiama unikali paslauga – marketingo + personalo + pardavimo valdymas + internetinių svetainių kūrimas, leidžia įmonėms ne tik smarkiai sutaupyti, bet ir visada jausti saugiai priimant verslo valdymo sprendimus ir laiku bei greitai sulaukti pagalbos, niekada nepermokėti perkant reklamą. Viskas ko reikia sėkmingam verslui – gauni iš vienų rankų ir tai labai patogu.

UAB „Zoostilius“ dir. Irena Pranckūnienė www.dogandcat.lt

Mums bet kuriuo metu ir labai dažnai prireikia keisti informaciją savo svetainėje (kainas, darbo laiką), todėl labai patogu, kai tavo svetainę yra administruojama 18 valandų per parą ir savaitgaliais. Marketingo Valdymo Agentūra niekada neatsisako padėti kai reikia skubios pagalbos ir laukti nėra kada. Ir ačiū jiems už puikias idėjas, kurios padėjo plėsti verslą.

Direktorius Algirdas, UAB DINOBALT, www.dinopramoguparkas.lt

logo DC black-goldVisada esme saugūs pirkdami reklamos priemones, kurias pataria šios marketingo agentūros specialistai, nes žinome, kad nepermokėsime nei cento. Iš pradžių labai skeptiškai žiūrėjau į jų teikiamas paslaugas, ir nemaniau, kad naujos internetinės svetainės sukūrimas mus pagelbės pritraukti naujų klientų, o dizainas ir funkcionalumas sužavės mūsų parnerius iš Italijos. Čia dirba tikrai labai malonios merginos, tikros savo srities profesionalės. Dabar net sunku įsivaizduoti, kaip įmanoma auginti verslą neturin šios srities specialistų.

UAB „Redagra“, direktorius Arūnas Mikelkevičius www.sistemos.net

sokiu studija vilniujeMarketingo valdymas – “būk matomas” . Tai gali būti kiekvieno žmogaus pradedančio savo verslą koziris, ir tuo pasirūpins marketingo valdymo agentūra. Kokybiškai ir daugiafunkcionaliai atliekamos paslaugos – sėkmė naujo verslo pradžiai.

Šokanti aktorė INDY (Indrė Pivoraitė), Klubo INdY Dance’SiNG įkūrėja www.indydance.lt/

pastoliu nuomaJau dvejus metus bendradarbiaujame su Marketingo Valdymo Agentūra. Esame  labai patenkinti požiūriu į klientą, atsakingumu, siūlomais iškilusių problemų sprendimo  būdais ir GERA APSAUGA  nuo įkyrių reklamos siūlytojų. Per tuos metus tikrai sutaupėme nemažai, nes šių marketingo specialistų dėka atsirinkome, kokios reklamos priemonės mums efektyvios, o kur tik pinigų išmetimas. Ir jų sukurtos naujos svetainės dėka, Google mūsų svetainę iindeksuoja pagal veiklos raktinius žodžius 1 psl., mūsų pardavimai ir žinomumas stipriai padidėjo.
Savininkas Artūras Toleikis, IĮ „Arvėriva“. www.arveriva.lt

logo i fbEsame dėkingi Marketingo Valdymo Agentūros komandai už profesionaliai parengtą marketingo planą ir jo vykdymą kartu. Taip už pardavimo skyriaus kuravimą ir jiems surengtus pardavimo mokymus.
Aivaras Vozgirdas, REBEST NT www.rebest.lt

logo DC black-goldLabai džiaugiamės, kad mūsų klubui marketingo ir pardavimo paslaugas teikia būtent ši marketingo agentūra. Tai ne tik naudingi patarimai, kurių dėka ir mes mokomės marketingo meno, bet ir realūs darbai, kurie atliekami ir šeštadieniais, ir sekmadieniais. Dėka jų užmezgėme naujų, prasmingų pažinčių, kurios padeda mūsų šokių, dainavimo ir teatro studijoms augti, įgyvendinti įdomius bei naudingus projektus.

INdY Dance’SiNG klubo vadovė INDY Indrė Pivoraitė www.indydance.lt

kemeprija, kemperiu nuomaAčiū Marketingo Valdymo Agentūrai už operatyviai ir profesionaliai sukurtą svetainę www.kemperija.lt – už gyvą dizainą, profesionaliai parašytus tekstus ir funkcionalumą.

Direktorius Laimonas Mačiulis www.kemperija.lt

mikroautobuso nuomaAčiū Jums už  sukurtą GERĄ svetainę. Tikrai netikėjau, kad naujos svetainės sukūrimas tiek daug duos naudos: nereikės pirkti papildomų reklamos priemonių, nes svetainę Google labai gerai indeksuoja, nors raktiniai žodžiai ir labai konkurencingi. Na ir aišku ačiū už profesionalias marketingo paslaugas, svetainės administravimą, unikalių tekstų sukūrimą Blog rubrikai. Turėti Jus – tai reiškia taupyti:)

Savininkas Rytis Lastauskas www.mikrobusonuoma.lt