Atsiliepimai po seminarų

Marketingo Mokymų Dalyvių Atsiliepimai

Marketingo Mokymų „MARKETINGO ELEMENTORIUS ABC“ turinys, naudingumas, registracijaNoriu padėkoti Jums už mokymus ir VIBE, kurį Jūs skleidžiate.
Patraukiate dėmesį, išlaikote, nevyniojate į vatą ir daug liko galvoje.
Ineta Bukelevičė Head of HR and Business Partnership Sanatorija „Gradiali“ www.gradiali.lt


Ačiū Jums labai už įrankius ir visą informaciją. Mokymai buvo puikūs, tikrai pasidalinote naudinga informacija J Esu labai patenkinta.
Meda Juškaitė, Komunikacijos vadybininkė/Communication manager UAB MIDA LT 2021 10 22

Sveiki, Vaiva, Greta,

ačiū dar kartą už mokymus – tikiuosi, kad bus pajėgumų įgyvendinti didžiąją dalį to, ką prisižymėjau savo trijuose lapuose ir nusiscreenshotinau ekrane 🙂 Mokymų rytą galvojau, o, Dieve, kur aš įlindau? Savo noru ir dar mokamai kankintis dabar devynias valandas (na gerai, aštuonias, nes ta pietų pertrauka buvo kaip tik)… Juolab, kad mano pozicija ne marketingistės, aš tik dėl platesnio matymo kampo į šiuos mokymus užsirašiau… Bet sudalyvavau, kankynė liko tik mano išankstiniuose įsivaizdavimuose, nes mokymai buvo smagūs ir naudingi – mąstymo kampas tikrai praplatėjo, kai kur gavau patvirtinimų, kad teisinga linkme einu, kai kur – naujų įžvalgų, plius praktiškų įrankių darbui. Todėl labai dėkoju Vaivai ir Gretai, pasidalinusioms savo patirtimi ir labai konkrečiais pastebėjimais mano atveju.
Jurgita Pocevičienė, LIETUVOS ŠEIMOS CENTRAS 2021 01 29


Dar kartą dėkoju už puikius mokymus! O penktadienis pralėkė kaip viena valanda!
Rinkodaros specialistė Eglė Daukšienė, UAB „Elotus“ 2021 01 29

Dėkoju už puikius penktadienio kursus online – Marketingo elementorius ABC. Sužinojau labai daug naujų dalykų, o jau girdėtus ir žinomus sudėliojote į reikiamas lentynėles, pamačiau visumą.

Marketingo srityje esu žaliai nauja, nors patirties ir supratimo, kas gi tai yra šiek tiek turiu, nes visa mano darbo patirtis susijusi su pardavimais, aptarnavimu, strategijom ir pan.
Diana Brazlauskienė, Šiauliai 2021 01 29


Dėkoju už tikrai vertingus mokymus. Džiaugiuosi , kad teko juose sudalyvauti, nes atsakėte į nemažai klausimų, dėl kurių abejojau, bei suteikėte naujų minčių, ką galima būtų padaryti kitaip.

Manau tai tikrai turi atsispindėti geresnėje strategijoje ir pardavimuose.
Mindaugas Dubra Šildymo ir kondicionavimo produktų grupės vadovas, UAB JAUKURAI 2021 01 27


Na tikrai superiniai mokymai, ačiū dar kartą. Reikia tikėtis, kad tai padės suprasti ir išgirsti klientą ir parduoti jam viską 😉
Ieva Ramaškė Santechnikos produktų grupės vadovė, UAB JAUKURAI 2021 01 27

Ačiū už puikius mokymus!
Padalinio vadovė Jūratė Lilionienė, UAB JAUKURAI 2021 01 27

Seminare buvau prieš savaitę, bet įkvėpimas ir motyvacija niekur nedingo – priešingai – norisi įgyvendinti tai, ką sužinojau – viešieji ryšiai, prekių įvedimas, reklama Facebook, Google Adwords, kainų psichologija… Medžiaga labai konkrečiai pritaikoma – čia nėra teorija, koks nuostabus ir visagalis yra marketingas. Šie mokymai – tai kaip realiai padaryti, kad jūsų marketingas būtų veiksmingas !
Na o Marketingo valdymo komanda su ugningąja Vaiva priešakyje yra vieninga, stipri ir kompetentinga. Tikrai šaunios merginos !!! Sėkmės jums !!!
Nes jūsų Sėkmė yra jūsų darbo paSekmė !!!
Giedrė Žylė, UAB CREDO 2018 05 25

Negaliu apsakyti kiek daug aiškumo, informacijos bei emocijų davė jūsų bei kolegių pravesti mokymai apie marketingą. Labai džiaugiuosi pasirinkusi jus, kaip marketingo specialistus. Didžiausią įspūdį paliko tai, su kiek žinių grįžau penktadienį į Kauną. Didelį AČIŪ tariu Jums, Jūsų komandai. Jūs esate JĖGA!

Dėkoju už visą gautą informaciją tiek konspektuose, tiek el. paštu, ji labai svarbi norint patikslinti bei sudėlioti gautą informaciją. Esu dalyvavusi ne vienuose mokymuose, tačiau jūs vieninteliai suteikėte realius, konkrečius konspektus, kas yra nerealu ir be galo naudinga.

Išnaudosiu visas gautas žinias mūsų įmonės marketingo gerinimui bei planuoju nuo rudens prisijungti prie VERSMO.
Gabrielė Kaminskienė 2018 05 21


Vieni iš prasmingiausių ir įdomiausių ir didelę naudą duodantys dviejų dienų mokymai. Kurie visai neprailgo, tad, kartočiau dar kartą. Vaiva, Greta, Marija ir Austėja super specialistai. Žodžiu mokymai ne tik verslams, vadovams ar pradedantiesiems, bet ir bet kuriam mirtingajam suteikiančiam daug informacijos pažinti save ir aplinkinius. Būtinai rekomenduoju sudalyvauti!
Marius Petkus 2017 11 21

Dėkoju už Jūsų dideles dovanas, už dalinimąsi bei įkvėpimą.
Planuojamės darbus ir manau grįšime konsultacijoms 🙂
Pardavimų vadovė Danguolė Didikienė, Torvela UAB 2017 11 20

TransmejaNuoširdžiai dėkoju Jūsų kolektyvui už ABC mokymus Vilniuje. Ir el. pašte – dar daug naudingos medžiagos.
Pats didžiausias ačiū už pridėtines vertes, nuoširdumą ir širdies šilumą.
Dėkinga, labai labai visam gražuolių kolektyvui.
TIC Panevėžys, Direktorė Daiva Tankūnaitė 2017 11 20

TransmejaLengvas šokas. Noriu padėkoti už puikų seminarą, papildžiau savo žinių bagažą. Dėkui ir už gausų informacijos antplūdį.
Kristina Briedienė, Marketingo vadovė, 2017 11 17

Po DIDELIŲ IR LAAABAI STORŲ Marketingo mokymų išėjau kupina įdėjų, motyvacijos ir žinių bagažo! Visas dėmesys, šiluma, patarimai, atmosfera.. VAU!!! Be galo šauni komanda! Ačiū! :))
 Solveiga Švabauskaitė, 2017 11 17

Pirmiausiai norėčiau padėkoti už žiauriai informatyvų seminarą! Tai būtent tai ko man taip senai truko!
 Loreta Mėta, 2017 09 07

Dalyvavau kelių dienų seminare ir išgirdau tikrai nemažai naudingos informacijos, kurią tikrai panaudosiu.
 Aurelija Petrikienė UAB TOPENERGA

Ačiū #MarketingoValdymas už super informatyvų ir naudingą seminarą!
 Kristina Povilaitytė, UAB „Marijampolės Eoltas“

ACIU uz KITOKI seminara! Tradiciniai seminarai suteikia meskere su kuria gali pasigauti zuvi, o cia buvo meskere jau su zuvimi!
 Jovita Blinkevičiūtė Selelioniene 2017 09 07

TransmejaLengvas šokas. Nuostaba. Smalsumas. Tokie buvo pirmi įspūdžiai seminaro pradžioje. Vėliau sekė žinių gausa, daugybė praktinių patarimų, kuriuos labai lengvai galima pritaikyti savo įmonės veikloje. Ir mes juos pritaikėme ne vieną! Po seminaro elektroniniu paštu gavome įvairios naudingos informacijos, nemokamų įrankių, nuorodų, kontaktų reklamai žiniasklaidoje.
Mūsų tarpusavio bendravimas tęsiasi iki šiol, gavome Vaivos kompetetingą nuomonę dėl mūsų įmonės tinklapio, taip pat patarimų dėl reklamos formato ir sklaidos. Pasinaudojome tinklapio tekstų rašymo paslauga, kurios mums labai reikėjo!
Džiaugiamės atradę Vaivą ir Gretą, nes, mums, neturintiems didelės patirties marketingo srityje, jų žinios ir profesionalūs patarimai yra neįkainojami
Jurijus Lialko, odontologijos studijos SMILE ART, vadovas

Didelis Ačiū už seminarą, seminas buvo labai įdomus ir naudingas!
BROLIŲ MEDUS, Vilius Jackevičius, 2017 03 25

Super, tobulai, važiuojant į seminarą galvojau, kad grįšiu kvadratine galva ir supratusi nieko, bet sedėjau, klausiau ir su kiekvienu sakiniu norėjosi dar ir dar ir dar… Ačiū, Jums nuostabios Vaiva ir Greta, tikrai žinančios ką sakančios.. Dar kartą ačiū ir tikiuosi, susitiksim dar ne kartą. O TIEMS, kas abejoja ar tikrai man čia reikia ar gausiu žinių, tai 5 žodžiai RE-KO-MEN-DUO-JU!!!
Pardavimo vadovė, Indrė Kergytė, IG Pramogos, UAB , 2017 03 25

Puikus seminaras, šaunios lektores, krūva įgytų žinių! Aciu Vaivai ir Gretai. Koučingo specialistė
Zivile Nagliute,2017 03 26

Ačiū agentūros „MARKETINGO VALDYMAS“ komandai už žiauriai praktišką marketingo seminarą „Marketingo Elementorius ABC“. Rekomenduoju visiems draugams, bet konkurentams ne:)
Donata Kungė, Klaipėda 2017.01.27

TransmejaPirmiausia tai žiauriai didelis dėkui Jums ir Jūsų kolektyvui už puikiai atliktą darbą, energiją ir veržlumą viso seminaro metu ir be abejo už susiųstą medžaigą.
Labai fun tarp tokių žmonių pabūti ir prablaškyti vaizduotę, kai darbe aplink nuolatos zuja bambekliai:)
Tai tikrai buvo labai malonu sudalyvauti.
Simona Jatulienė, marketingo vadovė, TECHVITAS, UAB, Klaipėda 2017 01 27

Sveiki Vaiva, visu pirma DIDŽIULIS ačiū Jums ir visai Jūsų komandai už fantastiškus mokymus. Žinių tiek, kad net vežimu nepaveši 🙂 Viskas naudinga: tiek teorija, tiek praktiniai pastebėjimai. Kito apibūdinimo neina sugalvoti kaip tik SUPER. Norėjosi padėkoti asmeniškai, bet nusidriekusi eilutė norus pakoregavo 🙂 Tikiu, kad ir patiems po tokios dienos norisi greičiau namo 🙂
Ačiū už naudingus laiškus po seminaro. Didžiulės sėkmės visai Jūsų komandai
Erika Gideike 2017 01 27, Klaipėda

TransmejaAčiū už mokymus. Buvo super.
Sandra Kazlauskaitė, sporto klubas APELSINAS marketingo vadovė, Klaipėda 2017 01 27

TransmejaŠiaulių universiteto alumnų asociacija dėkoja agentūros „Marketingo valdymas“ lektorėms Vaivai Mickuvienei ir Gretai Besakirskytei už bendradarbiavimą įgyvendinant nemokamų, viešų paskaitų ciklo „Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2016“ tikslus ir idėjas. Eneagrama neabejotinai buvo šių mokymų atradimas dalyviams, kitokio žvilgsnio į savo asmenybę galimybė. Na, o patarimai valdant įmonėms marketingą, naudingos nuorodos, realūs pavyzdžiai, neabejojame, buvo naudingi kiekvienam turinčiam ar kuriančiam savo verslą, kiekvienam marketingo srityje dirbančiam mokymų dalyviui.
Sonata Tenytė,  Šiaulių universiteto alumnų asociacijos alumnų koordinatorė. Šiauliai 2016 11 14

Transmeja
Šauni komanda esat, ŠU jus girdėjau, šiandien radus minutę – mėgaujuosi jūsų straipsniais ir semiuosi išminties.
Sėkmės! Jolanta, @TurtingaMoteris  Šiauliai 2016 11 14

Transmeja
Noriu padėkoti už puikų 2016-11-14 pravestą seminarą. Labai patiko.
Sandra Norvilienė TRANSMĖJA, UAB

Labai įdomiai praleidau laiką.
Sandra Vitkauskienė 

Tikrai verta buvo nueiti į Vaivos ir Gretos paskaitas, laukiu dar kitų artėjančių paskaitų.
W.Mikolaitienė

Transmeja
Šiandien visiškai aklai atėjau į Jūsų paskaitą ŠU, tiesiog paskaitęs vien pavadinimą ir norėdamas prasiblaškyti. O išgirdau tikrą profesionalę apie svarbius verslui dalykus aiškinančią paprastai ir iki smulkmenų. Labai Jums ačiū!
Saulius Daunoras, CANTIENICA treneris.  Šiauliai 2016 11 14

Transmeja
Dėkoju Jums už puikų marketingo seminarą, patarimus ir atsiųstą informaciją.
Tikiu, kad dar tikrai bendrausime ir bendradarbiausime 🙂
Linkėjimai kolektyvui! Kristina Šėžienė. Marketingo projektų vadovė  Kaunas, 2016 11 09 

Transmeja
Dėkoju už įdomų ir pilną naudingos informacijos marketingo seminarą.
Eglė Kašėtaitė, VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras

Sveiki, vakar neturėjau galimybės pabūti Jūsų Enneagramos paskaitoje, bet kas buvo, sakė kad buvo labai įdomu. Gal galėčiau gauti medžiagą dėstytą per paskaitą? Žydronė Celkytė

Dėkoju už puikią paskaitą apie organizacijos bei asmeninį brand’ą. Jaunimas liko sužavėtas lektorės Jolantos paprastumu, bet tuo pačiu iki smulkmenų išanalizuota situacija ir naudingais patarimais.
Manvydas 2016 11 27

„Nuostabiai informatyviai ir nenuobodžiai išdėstyta tema, naudingi patarimai ir geras spyris siekti daugiau. Dėkoju lektorei Jolantai, už profesionalumą ir sugebėjimą pateikti jaunimui medžiagą lengvai, bet efektingai.“
Rūta Ruginytė 2016 11 27