Nuomojamas Marketingo Specialistas Jums padės:

Bendraukime


Tel.: +37062668891

info@marketingovaldymas.lt

Marketingo Specialisto funkcijos:

 • Konsultuoti marketingo, pardavimo, personalo valdymo klausimais.
 • Asmeninių  pardavimų didinimas - Jūsų pardavimo skyriaus kuravimas, vidiniai pardavėjų mokymai.
 • Atlikti įmonės pozicionavimo ir internetinės svetainės auditą.
 • Išsiaiškinti Jūsų vartotojų poreikius ir siekti juos patenkinti pelningai.
 • Padidinti Jūsų pardavimus esamais resursais.
 • Apsaugoti Jus nuo įkyrių reklamos siūlytojų.
 • Apsaugoti nuo netikslingų investicijų reklamai.
 • Ieškoti nemokamų reklamos opcijų.
 • Kontroliuoti Jūsų internetinės svetainės reitingus google paieškoje.
 • Jūsų svetainės administravimas.
 • Generuoti idėjas ir kurti novatoriškus marketingo projektus.
 • Atstovauti derybose perkant reklamos priemones media kanaluose.
 • Svarbius verslo sprendimus priimti naudojantis oficialiais statistiniais šaltiniais.
 • Būti atsakingam už teisingą įmonės pozicionavimą.
 • Savo veikloje būti objektyviu, nešališku ir racionaliu.
 • Padidinti įmonės žinomumą ir pardavimus pasitelkus efektyvias marketingo priemones.
 • Personalo atranka pagal žmogiškąjį faktorių ir kompetenciją.
 • Prisidėti prie pardavimo, personalo valdymo, motyvacijos priemonių kūrimo.

Marketingo specialistas mėnesiui laiko kainuos nuo 500  iki 1600 . Vidutiniškai tik 1050 .  Ir jokių papildomų mokesčių!
Kompleksinė paslaugų kaina nustatoma metams, pagal Jūsų poreikius ir konkrečių, numatomų darbų apimtis.

GALIMOS PASLAUGŲ KOMBINACIJOS:

 • Konsultacinio pobūdžio marketingo, personalo, pardavimo valdymo klausimais + svetainės arba facebook administravimas – 500 €/mėn.
 • POPULIARIAUSIAS!  Marketingo Specialisto nuoma (realūs darbai) + svetainės administravimas – 1200 €/mėn.
 • Marketingo ir Personalo Specialisto nuoma  + svetainės administravimas1600 €/mėn.
 • VISOS KOMANDOS NUOMA! Marketingo specialistas + Personalo atranka + Pardavimo skyriaus valdymas bei kuravimas +  vidiniai pardavimo mokymai + svetainės administravimas2400 €/mėn.

Marketingo paslaugos, kainos

Mokėdami atlyginimą savo Marketingo Specialistui Jūs turėsite daugiau ir efektyvesnių reklamos priemonių, Jūsų įmonės vardas bus žinomesnis, komanda dirbs kaip šveicariškas laikrodukas, o rezultate Jūs išleisite mažiau nei dabar.

Kodėl naudinga Marketingo Specialistą turėti, o dar naudingiau jį nuomotis?

marketingo specialisto nauda

Vis daugiau įmonių vadovų supranta, kad šiais laikais marketingas yra neatsiejama jų verslo dalis ir pirmoji pagalba siekiant aukštesnių rezultatų pardavimuose. Daugeliui marketingas asocijuojasi su reklama. Tačiau taip nėra. Reklama yra tik viena iš daugelio marketingo įrankių, naudojama pasiekti konkretų tikslą, o marketingas yra kur kas platesnė ekonomikos mokslų šaka, kurio funkcija yra išsiaiškinti vartotojų poreikius ir juos tenkinti pelningai.

Taip kaip kiekviena įmonė turi savo finansininką ar juristą, kurie dirba įmonės viduje arba yra samdomi iš išorės, taip ir kiekviena įmonė turi turėti savo marketingo specialistą. Jei įmonė tokio neturi, tuomet jį gali nuomotis iš Marketingo Valdymo Agentūros.

Mūsų, kaip marketingo specialisto funkcijos labai panašios į advokato, nes advokatai gina savo klientus, o mūsų užduotis – apsaugoti įmonės vadovus nuo įkyrių reklamos siūlytojų, netikslingų reklamos išlaidų, atstovauti derybose jų interesus, padidinti pardavimus, suformuoti komandą.

Ne paslaptis, kad įmonių vadovai per dieną sulaukią po keletą įvairių pasiūlymų tiek telefonu, tiek el. paštu – pirkti vienokią ar kitokią reklamos priemonę. Tam, kad išsiaiškinti, kuri reklamos priemonė tinka būtent Jūsų įmonei – užduotis tikrai nėra iš lengvųjų, nes tam reikia turėti ir žinių, ir patirties, o svarbiausia – laiko. Atminkite, kiekvienas reklamos pardavėjas irgi turi savo tikslą – įtikinti, kad tik jo siūlomas produktas yra pats geriausias ir parduoti jį kiek įmanoma brangiau. Taigi, kartais dėl žinių ir laiko stokos, net nepastebite, kaip įsigijote visiškai niekinį produktą.

Mes tokio tikslo neturime. Nes teikdami marketingo paslaugas mes paraleliai teikiame ir media agentūros paslaugas, todėl galime pasiūlyti įvairias reklamos paslaugas.

Planuodama klientų marketingo biudžetą, mes išliekame objektyvūs ir vadovaujamės tik oficialiais statistiniais įrankiais, tyrimais bei įgyta patirtimi bei praktika. Aišku, galutinį sprendimą pirkti ar nepirkti Jums tinkančią reklamos priemonę – priimate Jūs patys.

Taip pat mūsų komanda Jums padės atsirinkti tinkamus pardavimo ar marketingo vadybininkus, ištirti socialinį klimatą Jūsų įmonės viduje, pravesti praktinius pardavimo mokymus Jūsų pardavėjams, sukurti vadybininkų motyvavimo priemonių koncepciją.

Atsiliepimai

Organizacijos valdyme, būna momentų, kai tau reikia profesionalaus patarimo įvairiais marketingo, pardavimo ar personalo valdymo klausimais. Reikia specialisto, kuris būtų nešališkas. Vis pagalvodavau, kaip gerai būtų turėti tokį universalų darbuotoją savo komandoje. Susitarus su p. Vaiva, kad ji ir bus tas darbuotojas, jau per pirmus du mėnesius sutaupiau 5800 Lt. Džiaugiuosi ne tik sutaupytais pinigais, bet ir sutaupytu laiku, gaunamais naudingais patarimais, racionaliais sprendimais, nešališkumu.

Direktorius Renaldas, UAB Krištoliniai vandenys, www.kristoliniaivandenys.lt

Marketingo Valdymo Agentūra – tikrų profesionalų komanda. Nesigailime nei vieno Jiems išleisto lito. Darbus atlieka pagal iš anksto suderintą grafiką ir nepriekaištingai.

Direktorius Nerijus Blinkevičius, UAB GREENAS, www.greenas.lt

Mums bet kuriuo metu ir labai dažnai prireikia keisti informaciją savo svetainėje (kainas, darbo laiką), todėl labai patogu, kai tavo svetainę yra administruojama 18 valandų per parą ir savaitgaliais. Marketingo Valdymo Agentūra niekada neatsisako padėti kai reikia skubios pagalbos ir laukti nėra kada. Ir ačiū jiems už puikias idėjas, kurios padėjo plėsti verslą.

Direktorius Algirdas, UAB DINOBALT, www.dinopramoguparkas.lt

Ačiū visai Jūsų komandai už kantrybę ir operatyvų reagavimą į mūsų prašymus kuriant svetainę. Viešbutis VĖTRA.

dir.pavaduotoja Dalia Melelienė www.vetrahotel.lt

Marketingo Valdymo Agentūra savo racionaliais patarimais ir konkrečiais veiksmai prisidėjo prie mūsų įmonės reklamos strategijos planavimo, aktyvių pardavimų skatinimo ir personalo atrankos. Tikėjomės mažiau, gavome daugiau!

UAB FORTŪNA TRAVEL direktorius Evaldas Brazlauskis www.keliavimas.lt

 

morenaMalonu dirbti su profesionalais! Ačiū p. Vaivai už jos nuoširdumą ir objektyvumą – per šiuos bendradarbiavimo metus tikrai įvertinau jos profesionalius ir naudingus patarimus planuojant mūsų reklaminį biudžetą ir kitus darbus. Galiu drąsiai rekomenduoti p. Vaivą ir jos komandą kaip patikimus partnerius, nes jie moka dirbti savo darbą!

Sonata Jurkštaitė – Viešbučio “Morena” direktorė. http://www.morenahotel.lt/

lakrima250Ačiū už profesionaliai sukurtą internetinę svetainę su tvarkingu vidiniu SEO. To pasėkoje mūsų svetainė google organinėje paieškoje jau po 20 dienų buvo pirmame puslapyje, pagal mus aktualius raktinius žodžius „laidojimo paslaugos Vilniuje“. Aš labai likau patenkintas rezultatu. Supratau, kad geriau investuoti į savo svetainę, nei kad mokėti tarpininkams – įvairiems internetiniams info katalogams.

UAB „Lakrima“ direktorius Sigitas Mickus www.lakrima.lt

logo DC black-goldMarketingo Valdymo Agentūros teikiama unikali paslauga – marketingo + personalo + pardavimo valdymas + internetinių svetainių kūrimas, leidžia įmonėms ne tik smarkiai sutaupyti, bet ir visada jausti saugiai priimant verslo valdymo sprendimus ir laiku bei greitai sulaukti pagalbos, niekada nepermokėti perkant reklamą. Viskas ko reikia sėkmingam verslui – gauni iš vienų rankų ir tai labai patogu.

UAB „Zoostilius“ dir. Olga www.dogandcat.lt

logo DC black-goldLabai džiaugiamės, kad mūsų klubui marketingo ir pardavimo paslaugas teikia būtent ši marketingo agentūra. Tai ne tik naudingi patarimai, kurių dėka ir mes mokomės marketingo meno, bet ir realūs darbai, kurie atliekami ir šeštadieniais, ir sekmadieniais. Dėka jų užmezgėme naujų, prasmingų pažinčių, kurios padeda mūsų šokių, dainavimo ir teatro studijoms augti, įgyvendinti įdomius bei naudingus projektus.

INdY Dance’SiNG klubo vadovė INDY Indrė Pivoraitė www.indydance.lt

logo DC black-goldVisada esme saugūs, kad perkant reklamos priemones, kurias pataria šios marketingo agentūros specialistai, kad nepermokėsime nei cento. Iš pradžių labai skeptiškai žiūrėjau į jų teikiamas paslaugas, ir nemaniau, kad naujos internetinės svetainės sukūrimas mus pagelbės pritraukti naujų klientų, o dizainas ir funkcionalumas sužavės mūsų parnerius iš Italijos. Čia dirba tikrai labai malonios merginos, tikros savo srities profesionalės. Dabar net sunku įsivaizduoti, kaip įmanoma auginti verslą neturin šios srities specialistų.

UAB „Redagra“, direktorius Arūnas Mikelkevičius www.sistemos.net

 

PreviousNext

„Geriau kažką daryti, negu nieko nedaryti ir paskui gailėtis, kad  nieko nedarei.“  Vaiva Mickuvienė

Tokį specialistą Jūs galite turėti tuoj pat, tereikia tik mums paskambinti!

Marketingo paslaugos, kainos

 

 

marketingo mokymai

REGISTRUOKIS
JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR KONSULTACIJA
tik 60 €
UŽSISAKYK
PROFESIONALIĄ INTERNETINĘ SVETAINĘ NUO…IKI
SU MOBILIA VERSIJA