i fb

Agentūra “MARKETINGO VALDYMAS” Kontaktai, Rekvizitai

Dirbame 7 dienas per savaitę, 16 valandų per parą.

Dirbame Jums, dirbame už Jus!

SUSITIKIME: Žalgirio g, 131, 2 aukštas, 206 kabinetas, Vilnius, LT – 08217

BENDRAUKIME: +37068462746 
REGISTRUOKIS
JŪSŲ ĮMONĖS MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA TIK 60 €
UŽSISAKYK
PROFESIONALIĄ INTERNETINĘ SVETAINĘ NUO…IKI SU MOBILIA VERSIJA

 

Marketingo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Anykščiuose 

Marketingo, Pardavimo, Personalo Valdymo Specialistai

vaiva Vaiva Mickuvienė
Vilnius
vaiva@marketingovaldymas.lt
Marija Marija Pinkutė
Vilnius, Marijampolė, Anykščiai
marija@marketingovaldymas.lt
simona Simona Vaičienė
Vilnius
simona@marketingovaldymas.lt
Linas Vestertas
Vilnius, Šiauliai
linas@marketingovaldymas.lt
Deividas Šliažas
Klaipėda
deividas@marketingovaldymas.lt
Greta Danaitytė
VILNIUS
greta.d@marketingovaldymas.lt
Tomas Žukauskas
KAUNAS
tomas@marketingovaldymas.lt
Austėja Matusaitė
VILNIUS
austeja@marketingovaldymas.lt
Jonas Jakimavičius
VILNIUS
jonas@marketingovaldymas.lt
Valentinas Marinionokas
KAUNAS, VILNIUS
valentinas@marketingovaldymas.lt

 

 

 


 

Agentūros “MARKETINGO VALDYMAS” vadovė

vaiva Greta Besakirskytė
Vilnius
+37068462746
greta@marketingovaldymas.lt

Agentūros MARKETINGO VALDYMAS rekvizitai

info@marketingovaldymas.lt
+37062668891

Greta Besakirskytė                               Vaiva Mickuvienė
IDV  Nr. 632725                                    IDV  Nr. 674440
A/S LT 74 7044 0003 4864 4899      A/S LT35 7044 0005 0461 9370
Bankas: AB SEB BANKAS                    Bankas: AB SEB BANKAS
Adresas:
Žalgirio g, 131, 2 aukštas, 206 kabinetas
Vilnius, LT – 08217

Marketingo Valdymo Agentūra Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Marijampolė, Anykščiai

Marketingo paslaugos, marketingo imones, marketingo specialistai

Savo automobilį palikite Klientams skirtoje vietoje, turėtų būti neužimta:)

marketingo valdymas adresas