Laida „GATVĖS ŠOKAS“ per LNK GO – įgyvendintas

Tai muzikinė laida su ryškiausiomis Lietuvos muzikos žvaigždėmis, kurios turės išmokti gatvės šokių ir varžytis dėl prizų.

PROJEKTAS JAU ĮGYVENDINTAS!

Projekto “GATVĖS ŠOKAS” rėmimo sąlygos
„Gatvės Iššūkis“ – tai trykštančios energijos, emocijų bei konkurencijos kupina laida, kviečianti Lietuvos žvaigždes išbandyti jėgas gatvės šokio kovose, siekiant išsiaiškinti, kas yra vertas talentingiausio dalyvio titulo.
Laidos metu žvaigždės bus mokomos įdomiausių šokio judesių bei sudėtingų choreografijų, vertinamos šioje srityje pripažintų Lietuvos veidų bei supažindins žiūrovus su sparčiai tobulėjančiu bei vis daugiau pasekėjų sulaukiančiu gatvės šokio pasauliu.
Dinamiškas laidos sūkurys, šokantys kadrai, galinga muzika bei spontaniškos dalyvių interakcijos nepaliks abejingų ir paskatins ne vieną šokti pirmuosius šokio šuolius.
Projektą ves daugkartinės šios srities čempionės, studijos INdY Dance įkūrėjos seserys – aktorė Indrė Pivoraitė bei gimnastė, užregistravusi akrobatinio šuolio atgal Lietuvos rekordą ( 32 k. nesustojant) Augustina Pivoraitė, kurių charizma jau ne vienam renginiui suteikė išskirtinio žavesio.
Kanalas: LNK GO (internetinė televizija). 60 000 vartotojų per dieną; auditorija 20-55 metų
Laidos trukmė: iki 7 min. (10 laidų)
Laidos transliavimas: nuo 2016 lapkričio mėn., kiekvieną ketvirtadienį
Kokia nauda rėmėjui:
• Reklama nebus reklaminiame bloke, todėl kanalo niekas neperjungs. Kai tai pateikiame su turiniu, ji tampa daug efektyvesnė.
• Sklaida apie projektą: LNK televizijoje anonsuojant laidą, reklama socialiniuose tinkluose, spaudoje, kur bus dedamas Jūsų logo.

Reklamos integracija laidos metu:

  • įmonės logo, tentai, kita atributika filmavimų (lokacijų) vietose. Galima laidos metu rodyti Jūsų produktą, jį įvelkant į scenarijų, naudojant kaip atributiką ir t.t.,
  • žodinė padėka laidų pabaigose,
  • laidos pabaigoje: logo, titrai,
  • reklama internete: svetainėje indydance.lt, laidos facebook paskyroje.

Kai turėsime konkrečius rėmėjus, tuomet pagal laidos scenarijų bus sugalvota ir kaip originaliai Jūsų prekes ten pareklamuoti ar išnaudoti kaip elementus, ar kaip dekoraciją. Tai bus derinama su kiekvienu, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, bet aišku neperžengus reklamos įstatymo.
Jei turite kažkokių savo pasiūlymų dėl laidos rėmimo, tai irgi rašykite, susitarsime:)
Labai svarbu: laidos kūrėjai yra nepelno siekianti visuomeninė organizacija. Turi paramos gavėjo dokumentus.
 2 indy dance