Marketingo subtilybių mokymai nepartinei jaunimo organizacijai “Lietuvos liberalus jaunimas”

Šiandien, lapkričio 27 dieną,Kauno miesto savivaldybės administracijos patalpose,  agentūros “MARKETINGO VALDYMAS” marketingo specialistė Jolanta Račkienė renginio “Organizacijos Lietuvos Liberalus Jaunimas pirmininkų forumas” skaitė pranešimą tema “Organizacijos ir asmeninio brand’o kūrimas ir viešinimas” 30 – čiai organizacijos pirmininkų iš visos Lietuvos.

Renginio metu Jolanta Račkienė dalinosi savo patirtimi, pasakojo jaunimui  kaip teisingai reklamuoti savo skyrių rajone, socialinėje erdvėje, kaip save pristatyti kaip rimtą ir motyvuotą asmenybę tiek viešumoje, tiek socialiniuose tinkluose (nuotraukos, “postai” ir t.t.), kaip pritraukti žmones sekti puslapį socialinėje erdvėje, vystyti savo kūrybiškumą bei generuoti naujas idėjas, kaip jaunam žmogui tapti prekės ženklu bei didinti savo organizacijos, kurią atstovauja, žinomumą.

Nevyriausybinė nepartinė jaunimo organizacija “Lietuvos liberalus jaunimas” jungia beveik 2500 jaunų bei motyvuotų  žmonių visoje Lietuvoje.

Tai kasmetiniai organizacijos Lietuvos liberalus jaunimas skyrių pirmininkų mokymai, kuriuose dalyviai perima naujas žinias ir patirtį, kuri jiems padėtų būti kuo geresniais skyriaus vadovais, reprezentatyviais organizacijos atstovais.

ATSILIEPIMAI:

“Dėkoju už puikią paskaitą apie organizacijos bei asmeninį brand’ą. Jaunimas liko sužavėtas lektorės Jolantos paprastumu, bet tuo pačiu iki smulkmenų išanalizuota situacija ir naudingais patarimais.” Manvydas

“Nuostabiai informatyviai ir nenuobodžiai išdėstyta tema, naudingi patarimai ir geras spyris siekti daugiau. Dėkoju lektorei Jolantai, už profesionalumą ir sugebėjimą pateikti jaunimui medžiagą lengvai, bet efektingai.” Rūta Ruginytė

DSC_0108  Lietuvos liberalus jaunimas