Kas yra Wi-Fi reklama?

Wi-Fi reklamos esmė kaupti vartotojų duomenų bazę, analizuoti savo klientus ir vėliau stiprinti jų lojalumą.

Šios paslaugos pagrindas, kad klientas atvykęs į Jūsų verslo vietą ir norėdamas prisijungti prie Wi-Fi ryšio, tai gali padaryti nurodęs savo el. paštą arba prisijungęs prie savo Facebook paskyros.

Įdiegta sistema padeda analizuoti ir kaupti informaciją apie klientą. Klientus galima segmentuoti pagal gyvenamąją vietą, amžių, lytį.  Turint tokius duomenis galima stiprinti klientų lojalumą ir su jais bendrauti. Turint klientų el. paštus, telefonų numeris ir charakteristika, galite siųsti personalizuotus pranešimus, pranešti apie nuolaidas, akcijas, naujienas, renginius, sveikinti su gimtadieniais.

Taip pat ši paslauga suteikia dar ir tokias galimybes:

  • Klientai, kurie yra tuo metu pas Jus, gali atlikti „check-in“ funkciją, kuri praneša Facebook paskyroje, kad vartotojas apsilankė pas Jus.
  • Taip pat jungiantis prie Wi-Fi ryšio, vartotojams yra siūloma pamėgti arba Jūsų Facebook puslapį, arba apsilankyti Jūsų internetinėje svetainėje.
  • Taip pat yra ir banerinė reklama, t.y. prieš jungiantis prie Wi-Fi ryšio iššoka „pop-up“ reklama arba trumpas vaizdo pranešimas.
  • Surinkus klientų duomenų bazę, galima siųsti naujienlaiškius.

Wi-Fi reklamos paslaugos kaina priklauso nuo to, kiek ilgai norėsite šios paslaugos. Į kainą įeina – Facebook Like, Facebook Check-in moduliai, akcijų, naujienų ir vaizdo filmukų rodymas, Wi-Fi puslapio unikalaus dizaino sukūrimas, klientų nukreipimas į Jūsų Facebook puslapį ar kitą nuorodą, išsami Jūsų Wi-FI lankytojų statistikos analitika, vieta debesų serveryje, techninė pagalba darbo dienomis.

Papildomai galima užsisakyti:

  • El. pašto rinkodara. El. laiško sukūrimas ir jo išsiuntimas vartotojams.
  • Automatinių laiškų siuntimas, kaip pavyzdžiui, gimtadienių proga.
  • Wi-Fi reklaminio skydelio sukūrimas.

Dėl wi-fi reklamos kreipkitės wifigo.lt